Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48700000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-011978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури
Оголошено1 вер. 22:37
Прийом пропозицій1 вер. 22:37 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПримірники програмного забезпечення IBM
Оголошено1 вер. 16:51
Прийом пропозицій8 вер. 18:00 – 11 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-011666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПостачання та продовження ліцензій на програмну продукцію Red Hat, код згідно з ДК 021:2015: 48780000-9 Пакети програмного забезпечення для управління системами, запам’ятовувальними пристроями та контентом
Оголошено31 серп. 17:27
Прийом пропозицій31 серп. 17:27 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз
Оголошено31 серп. 14:48
Прийом пропозицій31 серп. 14:48 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія на право використання антивірусних комп’ютерних програм, на 2 роки (код ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів)
Оголошено29 серп. 12:02
Прийом пропозицій29 серп. 12:02 – 12 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-008379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Система раннього виявлення кіберзагроз на основі мережевих приманок (deception platform))
Оголошено28 серп. 15:00
Прийом пропозицій28 серп. 15:00 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-011591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція «Платформа управління привілейованим доступом та ідентичностями»)
Оголошено27 серп. 16:55
Прийом пропозицій27 серп. 16:55 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-002355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Сервісний пакет FTM-ELIC-1000, FortiTokenMobile (Electronic License) Software one-time password (OTP) tokens for iOS, Android and Windows devices. License registered to a single Fortinet appliance (non-transferable), enabling provision of
tokens for up to 1000 distinct users., Сервісний пакет FTM-ELIC-500, FortiTokenMobile (Electronic License) Software one-time password (OTP) tokens for iOS, Android and Windows devices. License registered to a single Fortinet appliance (non-transferable), enabling provision of tokens for up to 500 distinct users) Ім'я:Шинкарук Яна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966776264 Факс:+380362253245ЄДРПОУ:34781331Оголошено27 серп. 10:32
Прийом пропозицій2 вер. 08:00 – 7 вер. 10:37 -
ID: UA-2026-08-26-004795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція з технічною підтримкою обладнання від виробника для системи захисту центру обробки даних на регіональній локації - 48732000-8
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено26 серп. 11:50
Прийом пропозицій26 серп. 11:50 – 10 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-26-002206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для моніторингу та управління політиками безпеки - 48732000-8
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено26 серп. 10:22
Прийом пропозицій26 серп. 10:22 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-008859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтивірусна програмна продукція
Оголошено25 серп. 15:12
Прийом пропозицій25 серп. 15:12 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-008681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля48761000-0 Пакети антивірусного програмного забезпечення
Оголошено25 серп. 14:41
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 48760000-3 - Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів (програмна продукція ESET NOD32 Antivirus на 1 рік, 26 об'єктів)
Очікувана вартість7 202,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання програмного продукту ESET NOD32 Antivirus 1Y Ren_6 шт.
Очікувана вартість2 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція «ESET PROTECT Entry з локальним управлінням (код за ДК 021:2015: 48760000-3: Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів )
Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Очікувана вартість43 848,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для захисту від вірусів
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція ESET PROTECT Entry з локальним управлінням та поновленням
Очікувана вартість13 370,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція ESET PROTECT Advanced On-prem/100 obj./1y.
Очікувана вартість134 988,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція ESET PROTECT Entry On-prem. На один рік. Для захисту 60 об'єктів
Очікувана вартість66 528,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиUA Localization for BC (Core Accounting + VAT) (до 5 користувачів); 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки
Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro