Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48624000-8»
-
ID: UA-2026-08-25-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Операційна система Windows 11 pro FPP - на USB носії українська мова (HAV-00195)
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено25 серп. 16:38
Прийом пропозицій25 серп. 16:38 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість80 023,32 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-008621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Операційна система Windows 11 pro FPP - на USB носії українська мова (HAV-00195)
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено10 серп. 16:04
Прийом пропозицій10 серп. 16:04 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість471 712,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-007814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційна система Windows 11 pro FPP - на USB носії українська мова (ДК 021:2015: 48620000-0 Операційні системи)
Оголошено31 лип. 15:45
Прийом пропозицій31 лип. 15:45 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 144,39 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-23-007177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмні продукти для освітніх закладів
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено23 лип. 14:20
Прийом пропозицій23 лип. 14:20 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 640,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-009828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне Забезпечення Windows 11 Pro UKR
Очікувана вартість49 711,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-003921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція (забезпечення) та надання прав на її використання для персональних комп'ютерів (операційна система, офісний пакет та антивірусне програмне забезпечення) код ДК 021:2015 – 48620000-0 - Операційні системи (ДК 021:2015 - 48624000-8 - Пакети програмного забезпечення для операційних
систем для персональних комп’ютерів) Оголошено14 лип. 11:34
Прийом пропозицій14 лип. 11:34 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість129 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-005356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення Windows 11 Pro 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd NR FQC-10572
Очікувана вартість23 394,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-014008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 48620000-0 - Операційні системи
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість19 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпераційна система Windows 11 Pro
Ім'я:Федорченко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473634139 Факс:+380473631269ЄДРПОУ:02318433Очікувана вартість8 122,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-008951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення Microsoft Windows 11 Professional 64-bit на 1 ПК на DVD носії (FQC-10557)- 2 штука
Очікувана вартість17 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення Windows 11 PRO (далі - Послуга) в рамках Наукового проєкту Грантової угоди ЄС Erasmus+ № 101237607 — EG4HDCEEU4UI — ERASMUS-EDU-2025-CBHE (Грантова Угода № – 101237607— EG4HDCEEU4UI) Назва проєкту «Практика належного врядування: Європейський досвід для України». Реєстраційна
картка № 6393 Очікувана вартість8 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-014510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіцензія на право користування ПЗ SMART Lumio Standard Plan & SMART Notebook Plus, 1 рік (48624000-8 Пакети програмного забезпечення для операційних систем для персональних комп’ютерів)
Очікувана вартість94 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-015003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги налаштувань програмних забеспечень
Очікувана вартість8 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-009309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48620000-0 Операційні системи
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість12 598,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-004352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційні системи
Оголошено27 квіт. 11:38
Прийом пропозицій27 квіт. 11:38 – 11 трав. 08:00Очікувана вартість458 485,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-013079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпераційна система Microsoft Windows 11 Pro укр, FPP на USB носії (HAV-00195) Розрядність - 64-bit, версія Windows - Професійна, мова прикладної програми - український, тип продукту - коробкова версія, тип користувача - для домашнього використання, для корпоративного використання, для комерційних
організацій, версія - Windows 11 Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-008764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання операційних систем
Оголошено21 квіт. 15:26
Прийом пропозицій21 квіт. 15:26 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість483 540,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-20-004216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмні продукти для освітніх закладів
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено20 квіт. 11:44
Прийом пропозицій20 квіт. 11:44 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-008831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для операційних систем - 48624000-8
Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено17 квіт. 15:16
Прийом пропозицій17 квіт. 15:16 – 1 трав. 11:00Очікувана вартість28 738 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-007650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційні системи
Оголошено16 квіт. 13:58
Прийом пропозицій16 квіт. 13:58 – 28 квіт. 08:00Очікувана вартість502 067,00 грн
з ПДВСкасована