Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48611000-4»
-
ID: UA-2026-08-25-008100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 48610000-7 Системи баз даних (База даних "Експертус" за рівнем Медзаклад STANDART, ДК 021:2015 48611000-4 Пакети програмного забезпечення для баз даних)
Очікувана вартість21 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція для баз даних – 48611000-4
Оголошено31 лип. 09:59
Прийом пропозицій31 лип. 09:59 – 10 серп. 11:00Очікувана вартість63 008 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція «КВАРТАЛ» Бухгалтерія комунального підприємства»
Ім'я:Олена Олександрівна КоржикE-mail: [email protected] Телефон: +380673130533 Веб сайт: ЄДРПОУ:03356571Очікувана вартість56 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-002148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 48610000-7 Системи баз даних (База даних "Платформа Бухгалтерія", База даних "Платформа Кадри", ДК 021:2015 48611000-4 Пакети програмного забезпечення для баз даних)
Очікувана вартість31 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-002715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48610000-7 Системи баз даних
Оголошено18 черв. 10:36
Прийом пропозицій18 черв. 10:36 – 29 черв. 12:00Очікувана вартість1 184 373,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція Microsoft для інформаційно-комунікаційної системи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України (ДК 021:2015 - 48610000-7 Системи баз даних)
Оголошено11 черв. 14:33
Прийом пропозицій11 черв. 14:33 – 19 черв. 15:00Очікувана вартість140 140,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-009306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48610000-7 Системи баз даних
Оголошено3 черв. 15:03
Прийом пропозицій3 черв. 15:03 – 11 черв. 12:00Очікувана вартість986 977,88 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-001647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаза даних ''Платформа Бухгалтерія'' за рівнем Експертус Головбух Медицина STANDARD (право на використання) 12 міс.
Очікувана вартість13 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-000177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48610000-7 Системи баз даних
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість17 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-006467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіцензія на право використання Системи "YOUCONTROL" (48610000-7 Системи баз даних)
Очікувана вартість68 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-012599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання програмного забезпечення ІДС "БУДСТАНДАРТ" локальна версія, додаткове робоче місце
Очікувана вартість5 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-013517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання ліцензії на використання об'єктів права інтелектуальної власності, а саме: Бази даних та складових частин (елементів) бази даних згідно коду ДК 021-2015: 48610000-7 Системи баз даних
Ім'я:Алла Пантеліївна МєнасріяE-mail: [email protected] Телефон: +380675803840 Веб сайт: ЄДРПОУ:02008342Очікувана вартість55 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-006723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмний пакет Google Cloud Workspace for Education Teaching & Learning Upgrade (udu.edu.ua )
Очікувана вартість99 948,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-005588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поставки програмного забезпечення (модулі - «Реєстр активів комунальної власності», «Оренда об’єктів комунальної власності» та «Приватизація об’єктів комунальної власності» комп’ютерної програми «Електронне самоврядування 3.0»), з видачею невиключної ліцензії
Очікувана вартість86 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Програмне забезпечення (ПЗ) СУБД Oracle Database Standard Edition 2, Processor, Perpetual з підтримкою на 1 рік» код ДК 021-2015: 48610000-7 - Системи баз даних
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено16 лют. 14:53
Прийом пропозицій16 лют. 14:53 – 2 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 827 456,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-16-007960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для баз даних та операційних систем
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-007201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми баз даних (база даних "Платформа Бухгалтерія" за рівнем Експертус Головбух Медицина STANDART (право на використання) 12 міс.
Очікувана вартість13 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-16-007996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети оновлення для комп’ютерної програми «ІТА-2» за кодом ДК 021:2015:48610000- Системи бази даних
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість93 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-06-004289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48610000-7 Системи баз даних (використання бази даних та складових частин бази даних)
Очікувана вартість17 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-006511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС «БУДСТАНДАРТ»
Очікувана вартість5 472,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro