Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48600000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмне забезпечення Microsoft Windows
Оголошено2 вер. 15:39
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-004134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення рівня Microsoft Windows 11 Professional 64-bit або еквівалент за кодом ДК 021:2015 - 48620000-0 «Операційні системи»
Оголошено1 вер. 12:14
Прийом пропозицій1 вер. 12:14 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверна операційна система Microsoft Windows Server 2025 Standard (16-core)
Оголошено31 серп. 20:16
Прийом пропозицій31 серп. 20:16 – 8 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-31-008147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ліцензування серверів системи віртуалізації (код за ДК 021:2015 - 48620000-0 Операційні системи)
Оголошено31 серп. 15:16
Прийом пропозицій31 серп. 15:16 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-003354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційна система Windows Server Standard
Оголошено28 серп. 11:17
Прийом пропозицій28 серп. 11:17 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія на використання серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 User CAL
Оголошено27 серп. 19:57
Прийом пропозицій27 серп. 19:57 – 4 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-012703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія на використання віддаленого доступу до серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 Remote Desktop Services User CAL
Оголошено27 серп. 19:06
Прийом пропозицій27 серп. 19:06 – 4 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-02-011251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 48610000-7 Системи баз даних (надання невиключної ліцензії на використання комп'ютерної програми)
Очікувана вартість25 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВИКОРИСТАННЯ ОБЄКТА/ ОБЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ,А САМЕ : БАЗИ ДАНИХ ТА СКЛАДОВИХ ЧАСТИН ( ЕЛЕМЕНТІВ) БАЗИ ДАНИХ за кодом ДК 021:2015 46810000-7 Системи баз даних
Очікувана вартість91 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБази даних та складових частин (елементів) бази даних
Очікувана вартість32 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 48620000-0 - Операційні системи. Microsoft Windows 11 Pro F PP 64-bit Ukrainan USB.
Очікувана вартість25 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмний продукт Win Pro FPP 11 64-bit
Очікувана вартість11 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення та наповнення модулю “Адресний реєстр” геоінформаційної системи Озернянської сільської територіальної громади за ДК 021:2015: 48610000-7 «Системи баз даних»
Очікувана вартість85 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних
Очікувана вартість70 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрограмний продукт Vin Pro FPP 11
Очікувана вартість11 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з надання доступу та технічного обслуговування програмного продукту AudaNet, який є програмно-технічним комплексом на базі баз даних (Згідно відомостей з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, перелік засновників (учасників) юридичної особи:АУДАТЕКС
(ШВЕЙЦАРІЯ) ГМБХ, резиденство: Швейцарія, МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: ШВЕЙЦАРІЯ, 8005, вул. ЗОЛЛШТРАССЕ, 62, м. Цюріх, розмір частки засновника (учасника): 1 292,96. КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) В УЧАСНИКА (ЗАСНОВНИКА) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, ЧКЩО УЧАСНИК (ЗАСНОВНИК) - ЮРИДИЧНА ОСОБА, ВІДСУТНІЙ Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоставка оновлених версій програмної продукції ІДС «БУДСТАНДАРТ»
Очікувана вартість5 616,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з надання доступу та технічного обслуговування програмного продукту AudaNet ДК 021:2015 48613000-8 - Електронні системи управління даними
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48610000-7 Системи баз даних
Очікувана вартість13 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання ліцензії на використання об'єкта/об'єктів права інтелектуальної власності, а саме:БАЗИ ДАНИХ та СКЛАДОВИХ ЧАСТИН (ЕЛЕМЕНТІВ) БАЗИ ДАНИХ
Ім'я:Остроушко Надія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322611017 Веб сайт: ЄДРПОУ:02223750Очікувана вартість33 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro