Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48510000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-001526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети оновлень для програмного забезпечення «AccessData FTK», «Oxygen Forensic Detective», «X-Ways Forensics» та «Magnet AXIOM»
Оголошено31 серп. 10:22
Прийом пропозицій31 серп. 10:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 48510000-6 - Пакети комунікаційного програмного забезпечення (Пакет доступу до сервісу Cellebrite Inseyets (кількість подолань систем безпеки - необмежено, тип ліцензування: підписка, термін дії: 1 календарний рік)
Оголошено28 серп. 16:00
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-001821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛіцензії активації Network Application Interface для ретрансляторів Motorola
Оголошено27 серп. 10:10
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети комунікаційного програмного забезпечення (Комп’ютерна програма «НоваСиС Побут/NovaSyS Energysale»)
Очікувана вартість108 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіцензія на комп'ютерну програму "Ringostat" та право використання сайту по проекту "tke.ck.ua" (48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення)
Очікувана вартість47 018,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення (право користування програмним забезпеченням "Binotel")
Очікувана вартість7 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з активації ключа на 1 рік та доступ до сервісних функцій Терміналу «Супер-Ольга»
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до онлайн-сервісів віртуальної АТС з правом користування програмною продукцією.
Очікувана вартість64 583,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення
Ім'я:Жук Іван ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: +380382651223 Факс:+380382658064ЄДРПОУ:08564794Очікувана вартість3 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети комунікаційного програмного забезпечення: пакети оновлень програмних забезпечень: Exterro FTK; Mobiledit Forensic Ultra, Oxygen Forensic Detective
Оголошено25 серп. 19:04
Прийом пропозицій25 серп. 19:04 – 2 вер. 01:00Очікувана вартість547 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-004382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective
Оголошено25 серп. 11:38
Прийом пропозицій25 серп. 11:38 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 640,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-002732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакет оновлень для програмного забезпечення АссеssData FTK
Оголошено25 серп. 10:42
Прийом пропозицій25 серп. 10:42 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 219,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-003003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення "Послуги з активації програмного забезпечення"
Очікувана вартість65 370,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 48510000-6 - Пакети комунікаційного програмного забезпечення (Пакет доступу до сервісу Cellebrite Inseyets (кількість подолань систем безпеки - необмежено, тип ліцензування: підписка, термін дії: 1 календарний рік)
Оголошено21 серп. 16:31
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість7 222 580,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-21-009328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання Ліцензіаром Ліцензіату невиключного права користування програмним забезпеченням "Binotel"
Очікувана вартість12 825,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети комунікаційного програмного забезпечення (ДК 021:2015 – 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення)
Оголошено21 серп. 12:03
Прийом пропозицій21 серп. 12:03 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість132 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-013246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет оновлень для програмного забезпечення «X-Ways Forensics»
Очікувана вартість62 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "48510000-6" Пакети комунікаційного програмного забезпечення (Послуги доступу до програмного забезпечення - онлайн сервісу "SendPulse", відповідний код відповідний код ДК 021:2015 "48510000-6" Пакети комунікаційного програмного забезпечення)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість5 994,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети комунікаційного програмного забезпечення
Оголошено20 серп. 11:17
Прийом пропозицій20 серп. 11:17 – 28 серп. 15:00Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-010974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення Zoom Workplace Pro на 1 рік
Очікувана вартість11 536,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro