Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48482000-0»

  • ID: UA-2026-09-03-014408-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги на право використання програмної продукції: Системи «YOUCONTROL» та/або інших об'єктів права інтелектуальної власності (код за ДК 021:2015 - 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики)

    Ім'я:
    Валентина Комендяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633448415 ЄДРПОУ:
    43905050
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003283-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики

    Ім'я:
    Боброва Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966600547 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 040,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-007174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Примірник програмної продукції моніторингу соціальних медіа

    Ім'я:
    Юрій Потапчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673051605 Веб сайт:
    http://se.diia.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    43395033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 13:52

    Прийом пропозицій
    19 серп. 13:52 – 27 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    177 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-001482-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ліцензія на право використання Системи «YOUCONTROL» та Системи «YC.MARKET», ліцензія на право використання Системи «YOUSCORE» (ДК 021:2015 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики)

    Ім'я:
    Левчук Наталія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971847466 ЄДРПОУ:
    41137547
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    92 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-001465-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ліцензія на право використання Системи «YOUCONTROL» («ПОВНИЙ ДОСТУП»)

    Ім'я:
    Юлія Фатікзянова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт:
    http://sm.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14005581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-007221-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети програмного забезпечення для бізнес-аналітики

    Ім'я:
    Оксана Пашина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673051605 Веб сайт:
    http://se.diia.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    43395033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 14:15

    Прийом пропозицій
    1 черв. 14:15 – 9 черв. 14:00
    Очікувана вартість

    218 880,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-005496-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліцензія на право використання комп'ютерної програми

    Ім'я:
    Горбатенко Артур Костянтинович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445276512 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 12:00

    Прийом пропозицій
    20 трав. 12:00 – 29 трав. 08:00
    Очікувана вартість

    1 195 200,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-13-012607-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ліцензія на право використання інформаційно-аналітичної системи пошуку та обробки інформації у сфері господарської та інших видів діяльності «YOUCONTROL»

    Ім'я:
    Нестерова Аліна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445234014 ЄДРПОУ:
    26200529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-13-002010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пакети програмного забезпечення для бізнес-аналітики

    Ім'я:
    Малихіна Оксана Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671214474 Веб сайт:
    https://sensebank.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    23494714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 трав. 10:10

    Прийом пропозицій
    19 трав. 00:00 – 21 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 632 984,80 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-05-012242-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліцензія на право використання комп'ютерної програми

    Ім'я:
    Стефанишин Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 трав. 15:55

    Прийом пропозицій
    5 трав. 15:55 – 14 трав. 07:00
    Очікувана вартість

    199 200,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-01-000802-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    право використання інформаційно-аналітичної системи пошуку і обробки інформації у сфері господарської та інших видів діяльності «CLARITY PROJECT»

    Ім'я:
    Мошкова Вікторія Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:
    +380456347173
    ЄДРПОУ:
    02568087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-30-006680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики (Портал РАДНИК у сфері публічних закупівель (код доступу))

    Ім'я:
    Юлія Петербургська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973324983 ЄДРПОУ:
    38512294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 420,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-27-011464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ліцензія на право використання Системи «YOUCONTROL». Комерційна назва «ПОВНИЙ ДОСТУП КОМАНДНА 6» Строк дії – 1 рік (365 днів)

    Ім'я:
    Віталій Фурик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443650364 Веб сайт:
    https://www.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    225 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-009468-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Портал РАДНИК у сфері публічних закупівель (код доступу) з кодом за ДК 021:2015:48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики

    Ім'я:
    Данільчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975025016 ЄДРПОУ:
    44614647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-14-006194-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуга з видачі ліцензій на використання комп’ютерної програми

    Ім'я:
    Андрій Підопригора
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542624643 ЄДРПОУ:
    26270240
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 13:47

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 13:47 – 22 квіт. 01:00
    Очікувана вартість

    280 800,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-03-004724-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Доступ до Порталу Радник у сфері публічних закупівель

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-02-006307-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 48480000-6 - Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики

    Ім'я:
    Клонцак Володимир Степанович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963664931 ЄДРПОУ:
    44634695
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-25-013538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліцензія на право використання комп'ютерної програми

    Ім'я:
    Дуфинець Неля Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442397513 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 бер. 16:47

    Прийом пропозицій
    25 бер. 16:47 – 2 квіт. 09:00
    Очікувана вартість

    99 600,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-18-007652-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ліцензія на право використання Системи "YOUCONTROL" Комерційна назва "ПОВНИЙ ДОСТУП". Строк дії-1 рік (365 днів)

    Ім'я:
    Данільчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975025016 ЄДРПОУ:
    44614647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-10-007913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Право на використання інформаційно-аналітичних систем у віддаленому доступі, а саме системи CLARITY APP та CLARITY PROJECT (ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики)

    Ім'я:
    Марина Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 550,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 9 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro