Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48460000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-001036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги с постачання ПК LIRA-FEM 2026 FULL (2 робочих місця) з додатковою програмою ЕСПРІ (1 робоче місце)
Очікувана вартість169 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмний продукт RadiAnt DICOM
Очікувана вартість3 392,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет оновлень для програмного забезпечення AccessData FTK
Очікувана вартість93 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція для аналізу зразків зловмисного програмного коду, пошуку, моніторингу та аналізу мережевих ресурсів та доменних імен, 4 лоти: лот 1 - програмна продукція для глибокого аналізу підтверджених зразків зловмисного програмного коду - 48461000-7; лот 2 - програмна продукція для
аналізу зразків зловмисного програмного коду - 48461000-7; лот 3 - програмна продукція для пошуку, моніторингу та аналізу мережевих ресурсів - 48461000-7; лот 4 - програмна продукція для пошуку, моніторингу та аналізу доменних імен - 48461000-7 Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено21 серп. 12:09
Прийом пропозицій21 серп. 12:09 – 31 серп. 11:00Очікувана вартість9 828 291,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-003778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція Claude (код за ДК 021:2015 48460000-0 «Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення»)
Оголошено21 серп. 11:14
Прийом пропозицій21 серп. 11:14 – 29 серп. 10:54Очікувана вартість129 494,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет оновлень для програмного забезпечення AccessData Forensic Toolkit (FTK)
Очікувана вартість86 844,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення (Пакет оновлень для ПЗ Magnet Axiom)
Оголошено12 серп. 17:55
Прийом пропозицій12 серп. 17:55 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість375 841,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-008341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНевиключне, непередаване право на використання комп’ютерної програми — «Діалоговий автоматизований комплекс аналізу режимів ЕЛЕКС» («ДАКАР ЕЛЕКС» далі – Ліцензій на Програмне забезпечення)
Ім'я:Соколов Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322392367 Факс:+380322392260ЄДРПОУ:00131587Очікувана вартість240 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 48460000-0 — Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення (пакети оновлень для програмного забезпечення Exterro Forensic Toolkit, , пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective)
Оголошено7 серп. 15:04
Прийом пропозицій7 серп. 15:04 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість363 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-004711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексна корпоративна хмарна екосистема «Комп”ютерна програма «Програмне забезпечення KSU24» для забезпечення внутрішньої статутної діяльності ліцензіата.
Ім'я:Лясковська Лідія РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322553210 Факс:+380322553208Веб сайт: ЄДРПОУ:34606048Очікувана вартість186 261,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора48460000-0 — Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення (Ліцензії на право використання сервісу штучного інтелекту Claude AI Team)
Оголошено3 серп. 14:37
Прийом пропозицій7 серп. 12:00 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість352 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-008066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення (ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення
Оголошено30 лип. 15:29
Прийом пропозицій30 лип. 15:29 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість306 250,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-30-007163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети оновлень програмного забезпечення (ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення)
Оголошено30 лип. 14:52
Прийом пропозицій30 лип. 14:52 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість135 750,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-29-010351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети оновлень програмного забезпечення (ДК 021:2015: 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення)
Оголошено29 лип. 16:55
Прийом пропозицій29 лип. 16:55 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість740 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-009404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з постачання компонентів до ліцензійного програмного забезпечення
Оголошено27 лип. 16:18
Прийом пропозицій27 лип. 16:18 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість81 677,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-008693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання програмного забезпечення Esri: Educational Academic Departmental Medium Annual Subscription (ДК 021:2015 48460000-0 Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення)
Очікувана вартість35 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення «Будівельні Технології: Кошторис» базова версія, Модуль «Експертиза та перевірка» до ПЗ «Будівельні технології», конкурентна ліцензія на 1 робоче місце.
Ім'я:Володимир ДенисенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380964651475 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351734Очікувана вартість12 528,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання програмного забезпечення SOLIDWORКS Research Professional Package
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено22 лип. 11:46
Прийом пропозицій22 лип. 11:46 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість256 912,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-007641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети математичного програмного забезпечення - 48462000-4
Оголошено21 лип. 14:42
Прийом пропозицій21 лип. 14:42 – 31 лип. 11:00Очікувана вартість625 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-001892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник програмного забезпечення
Очікувана вартість67 999,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro