Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48444000-2»
-
ID: UA-2026-08-21-003475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги - код CPV 48440000-4 по ДК 021:2015 – Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Послуга з надання доступу до білінгової системи). РПЗ - 8.74
Оголошено21 серп. 11:03
Прийом пропозицій21 серп. 11:03 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-03-21-000381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Пакети оновлення ліцензії системи ІС-ПРО на 24 робочих місця)
Очікувана вартість84 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-17-009506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання примірників комп’ютерної програми для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку з подальшим впровадженням та конфігуруванням
Оголошено17 жовт. 2025 14:14
Прийом пропозицій17 жовт. 2025 14:14 – 26 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість3 433 172,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-15-005741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання системи автоматизації бухгалтерського обліку
Оголошено15 жовт. 2025 11:55
Прийом пропозицій15 жовт. 2025 11:55 – 24 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість3 083 466,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-25-002358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання системи автоматизації бухгалтерського обліку
Оголошено25 вер. 2025 10:18
Прийом пропозицій25 вер. 2025 10:18 – 3 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість3 083 466,67 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-30-006347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання пакету оновлення (компонент) КП ME.Doc
Очікувана вартість5 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-30-005945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання пакету оновлення (компонент) КП ME.Doc
Очікувана вартість6 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-09-011260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-09-007894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Послуги по обслуговуванню та супроводженню автоматизованої системи бухгалтерського обліку)
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-21-005143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поставки Програмної продукції на користь Кінцевого користувача (номенклатурний код ДК 021-2015: 4844 3000 – 5 «Пакети програмного забезпечення для бухгалтерського обліку»)
Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість18 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-10-015705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з постачання програмного комплексу автоматизованої системи розрахунків за електронні комунікаційні послуги (білінгової системи)
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено10 лют. 2025 17:43
Прийом пропозицій10 лют. 2025 17:43 – 18 лют. 2025 18:00Очікувана вартість188 160,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-01-27-000493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування дистанційне,внесення змін в програмне забезпечення відповідно до змін в законодавстві України та згідно з вимогами Замовника,запис нових версій системи на робочих місцях,корекція усувних збоїв повязаних з відмовою апаратури ,систем електроживлення та з роботою оператора
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-24-015411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування дистанційне, внесення змін в програмне забезпечення відповідно до змін в законодавстві України та згідно з вимогами Замовника, запис нових версій системи на робочих місцях, корекція усувних збоїв повязаних з відмовою апаратури,систем електроживлення та з роботою оператора (ДК
021:2015-48440000-4 Пакет програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (48444000-2 Системи бухгалтерського обліку )) Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-18-011927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку
Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-16-007091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети оновлення (компоненти) до комп`ютерної програми "M.E.Doc"
Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-13-005500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015:48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку(оновлення комп"юторної програми "М.Е.Doc"Модуль Облік ПДВ)
Очікувана вартість1 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-12-006671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерна програма " М.Е.DOC" Модуль " М.Е.DOC ЗВІТНІСТЬ"
Очікувана вартість3 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-29-000823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання послуг на супроводження програмного комплексу "M.E.DOC"
Очікувана вартість1 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-26-011013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, які складаються з технічної підтримки, що включає права на отримання змін (оновлень) серверних компонентів комп’ютерної програми «МІА: Облік і Звітність» на базі ІПЗ «МІА» (код 48440000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість142 992,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-20-013838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми бухгалтерського обліку (Послуги у сфері інформатизації: інформаціїно - технологічний супровід облікових систем, пакет: Максимум; Послуги у сфері інформатизації - для нових користувачів облікових систем)
Очікувана вартість42 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro