Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48430000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-008239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраво на використання програмного продукту «FactorPro» ДК 021:2015:48430000-1
Очікувана вартість3 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрограмна продукція
Очікувана вартість21 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрограмна продукція
Очікувана вартість21 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постійного оновлення комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro» («ІС-ПРО»)(Складський облік) ліцензія на право користування, технічна підтримка комп’ютерної програми для її належної роботи та надання інформаційно-консультаційної допомоги з питань роботи
комп’ютерної програми Очікувана вартість98 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-006075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передачі права на користування програмним забезпеченням «Дебет плюс V12» з конфігурацією «Облік товарно матеріальних цінностей для організацій бюджетної сфери» в кількості 24 робочих місця та його впровадження
Ім'я:Мамонтова Ірина ГеоргіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380567319583 Факс:+380567319671Веб сайт: ЄДРПОУ:38431598Очікувана вартість98 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-001026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоновлення програмного забезпечення "Експерт-Кошторис ПРО", одне додаткове робоче місце (Код ДК 021:2015 - 48430000-1 Пакети програмного забезпечення для управління матеріально-технічними ресурсами)
Очікувана вартість7 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-003819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання комп"ютерної програми на 20 користувачів (Облік бюджетної установи)
Ім'я:Ільченко Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість75 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-012286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання програмного забезпечення "Облік бюджетної установи"
Очікувана вартість98 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-011124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до онлайн-сервісів Ретро 2-ої категорії та оновлення програмної продукції -12 місяців
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-006363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозвіл (право) на використання Програмної продукції та/або її складових частин та доступ до неї/них (невиключну ліцензію) КП"СКАРБ-ПРО"
Очікувана вартість36 257,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-014226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезультат комп’ютерного програмування у вигляді модулів та підсистем комп’ютерної програми, що включає відповідні права на їх використання, проведення інсталяції КП, впровадження КП у промислову експлуатацію, проведення навчання персоналу (інвестиційна програма 2026р п.4.3.1)
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено5 бер. 17:13
Прийом пропозицій5 бер. 17:13 – 16 бер. 10:00Очікувана вартість3 588 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-18-010994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіцензія на використання комп'ютерної програми
Ім'я:Ткаченко Анна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380983394849 Веб сайт: ЄДРПОУ:30083966Очікувана вартість61 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-007425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постачання пакетів оновлень (компонент) до комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ІS-рго»
Очікувана вартість84 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-012149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірники комп'ютерної програми MASTER
Очікувана вартість77 212,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-20-004620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезультат комп’ютерного програмування у вигляді модулів комп’ютерної програми АСТОР 8
Оголошено20 січ. 11:07
Прийом пропозицій20 січ. 11:07 – 28 січ. 12:00Очікувана вартість1 832 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-12-001157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для управління матеріально-технічними ресурсами
Очікувана вартість1 348 012,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-006603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіцензія на право користування комп’ютерною програмою «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro» («ІС-ПРО») (Складський облік)
Очікувана вартість99 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-008743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48430000-1 Пакети програмного забезпечення для управління матеріально-технічними ресурсами (Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ПЗ"Будівельні Технології - КОШТОРИС" (серійний номер:UA-SС-32237056-3882), ПЗ"Будівельні Технології - КОШТОРИС" ПВР (серійний
номер:UA-PIR-32237056-2047) та ІДС «БУДСТАНДАРТ» (серійний номер:UA-IDS-32237056-3666), іменованої надалі «Програмний комплекс» Очікувана вартість23 796,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-018669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник комп'ютерної програми MASTER:Користувацький доступ
Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-013958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48430000-1 Пакети програмного забезпечення для управління матеріально-технічними ресурсами (Інформаційні послуги щодо надання доступу до інтернет-порталу нормативних документів будівельної галузі)
Ім'я:Світлана Петрівна ДенисюкE-mail: [email protected] Телефон: +380444228067 Веб сайт: ЄДРПОУ:01181765Очікувана вартість23 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro