Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48400000-2»

  • ID: UA-2026-09-04-013267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Ліцензія на право використання інформаційно-аналітичної системи пошуку і обробки інформації у сфері господарської та інших видів діяльності

    Ім'я:
    Лантух Зоя Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276596 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:48

    Прийом пропозицій
    4 вер. 17:48 – 9 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    113 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 15 г. 22 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-010281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з постачання та впровадження комп’ютерної програми для автоматизації бухгалтерського обліку

    Ім'я:
    Сергій Заволока
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673087078 Веб сайт:
    http://www.vki.com.ua
    ЄДРПОУ:
    38054466
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:03

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:03 – 22 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    873 611,10 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 17 г. 22 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014232-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Ліцензії на використання комп’ютерних програм

    Ім'я:
    Забудько Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380685761806 ЄДРПОУ:
    34614292
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 17:57

    Прийом пропозицій
    3 вер. 17:57 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    246 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 16 г. 22 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-010339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмна продукція для автоматизованої системи обліку активів Корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного банку України - 48440000-4

    Ім'я:
    Наталя Бабієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445218908 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:11

    Прийом пропозицій
    9 вер. 11:00 – 14 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    62 640,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 18 г. 22 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Інформаційні послуги (активація доступу та абонентське обслуговування) доступу до комп’ютерної програми ЛІГА: ЗАКОН (LIGA360)

    Ім'я:
    Інна Бабкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442851872 Веб сайт:
    http://court.gov.ua/tu11/
    ЄДРПОУ:
    26268059
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:58

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:58 – 7 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    78 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 г. 22 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-011716-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ліцензійне надання доступу до сервісу Checkbox для користування Онлайн касою

    Ім'я:
    Лехновський Андрій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322751703 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 992,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-010679-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерна програма "МЕDoc", Модуль "Звітність"(локальна версія) (ДК 021:2015 48410000-5 Пакети програмного забезпечення для управління інвестиціями та підготовки податкової звітності)

    Ім'я:
    Вікторія Бойчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678029602 Веб сайт:
    https://schoolsnt.wordpress.com/
    ЄДРПОУ:
    23923300
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 046,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-010589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет примірника та пакетів оновлень (компонент) для ПЗ M.E.DOC (модуль "Звітність") (розширена версія)

    Ім'я:
    Максим Петровський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972429969 ЄДРПОУ:
    25508067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-009961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги користування програмним забезпеченням на умовах обмеженої невиключної ліцензії, а саме адміністративна панель та платіжна сторінка "Your Point Pay and Stay"

    Ім'я:
    Аліна Пиринець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380314625255 Веб сайт:
    https://pylypets-rada.dosvit.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04350843
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-007052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль Облік ПДВ (базовий) з правом використання на рік.

    Ім'я:
    Колісніченко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966965616 ЄДРПОУ:
    41877472
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, у складі: технічна підтримка програмного забезпечення - комп'ютерна програма "Українська бухгалтерська система УБС" (код 48440000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")

    Ім'я:
    Вікторія Малецька
    E-mail: [email protected] Телефон: 380970305216 ЄДРПОУ:
    23019522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 578,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006031-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    48460000-0-Пакети аналітичного, наукового, математичного чи прогнозувального програмного забезпечення (Право на використання інформаційно-аналітичних систем Clarity App та Clarity Project)

    Ім'я:
    Ропай Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
    40108616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 945,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-005990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Послуги з надання права використання комплектів комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «Облік ПДВ» з функціями підтримки форматів ключів ЕЦП))

    Ім'я:
    Бондаренко Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975767042 Факс:
    +380432670681
    ЄДРПОУ:
    38055061
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    440,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-005359-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ліцензійного доступу до програмного продукту "Fit - бюджет"

    Ім'я:
    Ірина ВЕРБА
    E-mail: [email protected] Телефон: +485722948, +380688110320 Веб сайт:
    https://mykolaivka-gromada.od.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04380146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021-2015 (CPV) 48440000-4 - Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Послуги з надання права використання комплектів комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «Звітність» ( для Юридичних осіб)

    Ім'я:
    Бондаренко Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975767042 Факс:
    +380432670681
    ЄДРПОУ:
    38055061
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-003914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети програмного забезпечення "М.Е.Doc"

    Ім'я:
    Оксана Старишко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975934393 ЄДРПОУ:
    40748908
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-003848-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ліцензійний доступ до програмного продукту "ФІТ-Бюджет: Зарплата" з надання невиключного права користування (ЄЗС ДК:021:2015:48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку)

    Ім'я:
    Тетяна Сировець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633556999 ЄДРПОУ:
    05534580
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-003719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання пакетів програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку

    Ім'я:
    Радченко Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960631100 ЄДРПОУ:
    45480942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001335-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга у сфері інформатизації з підключення до КП M.E.Doc модуль "Звітність"

    Ім'я:
    Олена Івчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509194064 ЄДРПОУ:
    30562039
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-014408-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги на право використання програмної продукції: Системи «YOUCONTROL» та/або інших об'єктів права інтелектуальної власності (код за ДК 021:2015 - 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітики)

    Ім'я:
    Валентина Комендяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633448415 ЄДРПОУ:
    43905050
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro