Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48330000-0»
-
ID: UA-2026-08-26-001963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по роботі з програмними продуктами та комп"ютерними системами
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по роботі з програмними продуктами та комп"ютерними системами
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги служби технічної підтримки комп"ютерної програми:Послуги розробки прикладного програмного забезпечення "Облік оплати за навчання" для KBS від 1000 до 4000;Послуги у сфері інформатизації, сервіс техпідтримки облікових систем "облік студентів за контрактом" від 1000 до 4000
Очікувана вартість15 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги служби технічної підтримки комп"ютерної програми: Послуги розробки прикладного програмного забезпечення "Облік квартплати (оплата за гуртожиток)" для KBS до 1000;Послуги у сфері інформатизації, СТП обл. систем
Очікувана вартість9 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для планування часу та офісного програмного забезпечення
Оголошено25 серп. 22:13
Прийом пропозицій25 серп. 22:13 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 400 000,00 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-21-007508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для планування часу та офісного програмного забезпечення (Примірник програмної продукції YouTrack 100-користувачів Річна підписка, Примірник програмної продукції YouTrack 100-користувачів агентів 15 шт.)
Оголошено21 серп. 13:43
Прийом пропозицій21 серп. 13:43 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість327 096,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-005854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПакети програмного забезпечення для планування часу та офісного програмного забезпечення (Примірник програмної продукції YouTrack 100-користувачів Річна підписка, Примірник програмної продукції YouTrack 100-користувачів агентів 15 шт.)
Оголошено18 серп. 12:54
Прийом пропозицій18 серп. 12:54 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість327 096,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-010447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для управління проектами
Оголошено14 серп. 16:11
Прийом пропозицій14 серп. 16:11 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 978 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-009291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПакети програмного забезпечення для планування часу та офісного програмного забезпечення (Примірник програмної продукції YouTrack 100-користувачів Річна підписка, Примірник програмної продукції YouTrack 100-користувачів агентів 15 шт.)
Оголошено13 серп. 15:15
Прийом пропозицій13 серп. 15:15 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість327 096,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-005728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для управління проектами
Оголошено6 серп. 13:01
Прийом пропозицій6 серп. 13:01 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 978 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-000955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПК АС-4 БУДКОМПЛЕКС планування
Очікувана вартість5 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція JIRA та Confluence (https://zakupivli.pro/commercial/tenders/r-ua-2026-06-26-1000019-k)
Очікувана вартість3 164 486,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання сховища облікового запису в онлайн-сервісі «АСКОД.Онлайн»
Очікувана вартість4 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет програмного забезпечення (офісний додаток Microsoft Office)
Очікувана вартість69 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з постачання програмної продукції
Оголошено1 лип. 15:13
Прийом пропозицій8 лип. 00:00 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість930 447,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-004357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет програмного забезпечення (Офісний додаток Mikrosoft Office Home and Business 2024
Очікувана вартість69 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання програмного забезпечення, на яке майнові права не відчужуються
Оголошено11 черв. 14:24
Прийом пропозицій11 черв. 14:24 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 190 192,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-008932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги щодо впровадження програми продуктів MASTER відповідно до функціональних вимог Замовника
Ім'я:Ільченко Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість23 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поставки програмної продукції в електронній формі MASTER:Оновлення на 10міс. до 20-ти користувачів; MASTER Updater на 12 міс. (функціональний додаток)
Ім'я:Ільченко Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість15 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-06-000025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Microsoft Planner (план 1) (48330000-0 Пакети програмного забезпечення для планування часу та офісного програмного забезпечення)
Очікувана вартість5 486,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro