Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48322000-1»
-
ID: UA-2026-08-13-011699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція для роботи з графікою
Оголошено13 серп. 16:41
Прийом пропозицій13 серп. 16:41 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість420 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція для редагування та створення графічних матеріалів (Хмарний інструмент для дизайну інтерфейсів (повна ліцензія, ліцензія для розробників)
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено22 лип. 12:51
Прийом пропозицій22 лип. 12:51 – 30 лип. 23:00Очікувана вартість191 772,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-001337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмна продукція Adobe (Photoshop, Illustrator)
Очікувана вартість183 987,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-013340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція для редагування та створення графічних матеріалів (Хмарний інструмент для дизайну інтерфейсів (повна ліцензія, ліцензія для розробників)
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено24 черв. 18:30
Прийом пропозицій24 черв. 18:30 – 2 лип. 23:00Очікувана вартість205 252,92 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-004318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання програмного продукту Canva Business для 2-х користувачів на 1 рік за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 48320000-7 – Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями; відповідний код – 48322000-1 – Пакети графічного програмного забезпечення
Ім'я:Алєксєєнко Анастасія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975146701 ЄДРПОУ:40927307Очікувана вартість27 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-004188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник комп’ютерної програми Adobe Creative Cloud for teams All Apps ALL Multiple Platforms Multi European Languages Subscription New
Очікувана вартість44 843,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-004380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмна продукція Adobe (Photoshop, Illustrator)
Оголошено9 черв. 11:24
Прийом пропозицій13 черв. 00:00 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість184 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-003783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Оголошено25 трав. 11:20
Прийом пропозицій25 трав. 11:20 – 2 черв. 15:00Очікувана вартість427 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-013903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Очікувана вартість629 999,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-003048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Оголошено29 квіт. 10:51
Прийом пропозицій29 квіт. 10:51 – 7 трав. 10:00Очікувана вартість630 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-15-010288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія на програмну продукцію Adobe Creative Cloud Pro for teams All Apps ALL Multiple Platforms Multi European Languages
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено15 квіт. 15:36
Прийом пропозицій15 квіт. 15:36 – 24 квіт. 12:00Очікувана вартість117 084,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-010067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги постачання програмного забезпечення Digitals з правом користування
Очікувана вартість7 975,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-06-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання програмного продукту Canva for Teams для 5 користувачів на 1 рік (Promo) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 48320000-7 – Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями; відповідний код – 48322000-1 – Пакети графічного програмного забезпечення
Ім'я:Алєксєєнко Анастасія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975146701 ЄДРПОУ:40927307Очікувана вартість16 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-16-007234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Оголошено16 січ. 12:41
Прийом пропозицій16 січ. 12:41 – 24 січ. 18:00Очікувана вартість3 654 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-02-001779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія на програмну продукцію Adobe Creative Cloud Pro for teams All Apps ALL Multiple Platforms Multi European Languages Team Licensing Subscription New 12 month
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено2 січ. 11:12
Прийом пропозицій2 січ. 11:12 – 12 січ. 12:00Очікувана вартість227 963,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-24-014958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОновлення програмного забезпечення Digitals та технічно-інформаційна підтримка
Очікувана вартість17 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-006663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипакети програмної продукції для роботи з графікою та зображеннями
Оголошено21 лист. 2025 12:01
Прийом пропозицій21 лист. 2025 12:01 – 2 груд. 2025 10:00Очікувана вартість1 081 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-11-015735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензії на право використання програмного забезпечення
Оголошено11 лист. 2025 16:41
Прийом пропозицій11 лист. 2025 16:41 – 20 лист. 2025 09:00Очікувана вартість563 114,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-11-011861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Оголошено11 лист. 2025 15:02
Прийом пропозицій11 лист. 2025 15:02 – 19 лист. 2025 09:00Очікувана вартість130 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-03-013542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (Програмне забезпечення)
Оголошено3 лист. 2025 16:41
Прийом пропозицій3 лист. 2025 16:41 – 12 лист. 2025 10:00Очікувана вартість284 850,00 грн
з ПДВЗавершена