Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48320000-7»

  • ID: UA-2026-08-31-013419-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліцензії програмного забезпечення для відеоаналітики

    Ім'я:
    Журавленко Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977788374 ЄДРПОУ:
    40108782
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:11

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:11 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    352 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 4 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011395-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:12

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:12 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    162 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 1 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліцензії на ІР-камери

    Ім'я:
    Журавленко Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977788374 ЄДРПОУ:
    40108782
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:24

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:24 – 5 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    513 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 4 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Продовження дії ліцензії програмної продукції Adobe Creative Cloud, Програмна продукція ArchiCAD Collaborate 12 Months, згідно коду CPV за ДК 021:2015 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями

    Ім'я:
    Валентин Юхименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380731153846 Веб сайт:
    http://ck.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38646021
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:31

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:31 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    272 888,76 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-003968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмне забезпечення

    Ім'я:
    Олександр Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667885529 ЄДРПОУ:
    26641972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:35

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:00 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    153 274,05 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013132-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (код ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями)

    Ім'я:
    Іван Северин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442307480 ЄДРПОУ:
    00034022
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:31

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:31 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    331 046,25 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Програмний комплекс АВК-5

    Ім'я:
    Христина ІВАНИШИН
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975984423 Веб сайт:
    http://zelenemisto.info/
    ЄДРПОУ:
    13838331
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009896-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (послуга у сфері інформатизації з придбання ліцензії на право користування програмним забезпеченням для роботи з графікою та зображенням)

    Ім'я:
    Олена Журавель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567427558 ЄДРПОУ:
    23928934
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення Graphisoft Archicad Studio (ліцензія 12 місяців)

    Ім'я:
    Микита Соколенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985886868 ЄДРПОУ:
    02883133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 505,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001653-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з придбання ліцензійного програмного забезпечення Adobe Creative Cloud

    Ім'я:
    Марія Товстенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443741055 ЄДРПОУ:
    40109173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 722,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008896-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з постачання програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями Creative Cloud Pro for teams ALL Multiple Platforms Multi European Languages Subscription New (код ДК 021:2015 48320000-7 «Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями»)

    Ім'я:
    СІРЧИК Ярослав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442229590 ЄДРПОУ:
    42325431
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 160,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-004300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (Пакет оновлень для програмного забезпечення «Amped Five»)

    Ім'я:
    Рудь Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512531188 ЄДРПОУ:
    25574110
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    159 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010665-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пакети програмного забезпечення

    Ім'я:
    Лілія Медведок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380756291900 ЄДРПОУ:
    26641914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:33

    Прийом пропозицій
    27 серп. 00:00 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    840 000,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-007421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет оновлень для ПЗ Amped Authenticate

    Ім'я:
    Карпенко Діана Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262172 Веб сайт:
    http://ndekc.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    25575285
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    135 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-006350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет оновлень для ПЗ Amped Five

    Ім'я:
    Карпенко Діана Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262172 Веб сайт:
    http://ndekc.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    25575285
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    159 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Програмна продукція AutoCAD

    Ім'я:
    Ольга Кошинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931598731 ЄДРПОУ:
    45204941
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 08:35

    Прийом пропозицій
    25 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    163 440,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-005172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети програмного забезпечення «Adobe Creative Cloud Pro for teams ALL Multiple Platforms Multi European Languages Subscription New» (ДК 021:2015 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями)

    Ім'я:
    Тетяна ТРОФИМЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442308831 ЄДРПОУ:
    04013583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 12:12

    Прийом пропозицій
    20 серп. 12:12 – 1 вер. 08:30
    Очікувана вартість

    161 666,67 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-19-012795-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Програмна продукція Creative Cloud Pro for teams ALL Multiple Platforms Multi European Languages Subscription New

    Ім'я:
    Степан Гапало
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322230216 Веб сайт:
    https://lv.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38627339
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    постачання програмного забезпечення Digitals Professional/Geodesy/Reports/Topotracer/XMLChecker

    Ім'я:
    Костянтин Кравченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577607904 Веб сайт:
    http://kharkivska.land.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    39792822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмна продукція для розпізнавання номерних знаків

    Ім'я:
    Ірина Ключник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577308508 Веб сайт:
    http://hk.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 13:43

    Прийом пропозицій
    15 серп. 13:43 – 23 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    742 796,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 119 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro