Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48311000-1»
-
ID: UA-2026-08-14-008416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипримірник та пакети оновлення (компоненти) до комп'ютерної програми M.E.Doc
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість7 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткове розширення доступу до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерна програма “Система електронного документообігу АСКОД”
Очікувана вартість78 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо обслуговування і мережевої підтримки відділів обліку матеріальних цінностей та казначейських операцій бухгалтерії університету
Очікувана вартість45 579,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: "48310000-4" Пакети програмного забезпечення для створення документів (Послуги з доступу до онлайн-сервісу електронного документообігу «Вчасно», відповідний код ДК 021:2015 "48311000-1" Пакети програмного забезпечення для систем управління документообігом)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість9 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-001393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для створення документів (Надання додаткового розширення доступу до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом)
Очікувана вартість19 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для створення документів
Очікувана вартість20 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-013305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для систем управління документообігом
Очікувана вартість62 403,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля додаткового розширення доступу до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-001062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання програмної продукції
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-001280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерна програма“Система електронного документообігу АСКОД”(АСКОД Корпоративний, АСКОД WEB); іменна ліцензія
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-010246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "48310000-4" Пакети програмного забезпечення для створення документів (Доступ до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу «Вчасно». КЕП, що забезпечує можливість створення та керування ключами КЕП, відповідний код ДК 021:2015 "48311000-1" Пакети програмного забезпечення для систем
управління документообігом) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "48310000-4" Пакети програмного забезпечення для створення документів (Доступ до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу «Вчасно». КЕП, що забезпечує можливість створення та керування ключами КЕП, відповідний код ДК 021:2015 "48311000-1" Пакети програмного забезпечення для систем
управління документообігом) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "48310000-4" Пакети програмного забезпечення для створення документів (Доступ до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу «Вчасно». КЕП, що забезпечує можливість створення та керування ключами КЕП, відповідний код ДК 021:2015 "48311000-1" Пакети програмного забезпечення для систем
управління документообігом) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-012878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу, код ДК 021:2015 – 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів, 48311000-1 Пакети програмного забезпечення для систем управління документообігом
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Очікувана вартість494 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-009719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання доступу та програмне супроводження системи електронного документообігу TDocs unit, код ДК 021:2015 48310000-4 - Пакети програмного забезпечення для створення документів
Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-002658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів (Програмна продукція Microsoft для філій та апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено22 трав. 10:42
Прийом пропозицій22 трав. 10:42 – 8 черв. 09:00Очікувана вартість43 289 002,34 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-001780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з впровадження єдиної системи кадрового та зарплатного обліку з міграцією даних
Оголошено19 трав. 09:57
Прийом пропозицій23 трав. 10:00 – 27 трав. 10:00Очікувана вартість240 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-008692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для створення документів
Оголошено14 трав. 14:19
Прийом пропозицій14 трав. 14:19 – 22 трав. 10:00Очікувана вартість939 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-011041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів (Програмне забезпечення ОТ DocFlow Extension та постачання пакета оновлень версії програмного забезпечення модуля «Документообіг» системи управлінської інформації ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість5 892 012,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro