Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48300000-1»

  • ID: UA-2026-09-01-010566-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з постачання програмної продукції Microsoft Office LTSC Standard 2024

    Ім'я:
    Валерій Бондар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442818704 Веб сайт:
    https://scpc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    36947982
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:54

    Прийом пропозицій
    8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 295 553,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 18 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013419-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліцензії програмного забезпечення для відеоаналітики

    Ім'я:
    Журавленко Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977788374 ЄДРПОУ:
    40108782
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:11

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:11 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    352 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 6 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011395-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:12

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:12 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    162 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 3 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з постачання оновленої версії програмного продукту (комп’ютерної програми) «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів Megapolis.DocNet» з одночасним наданням відповідного дозволу (Ліцензії) на право його використання на 350 робочих місць користувачів на 2026 рік … та послуги з його налаштування на сервері. ДК 021:2015: 48310000-4 «Пакети програмного забезпечення для створення документів»

    Ім'я:
    Курбакова Анастасія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380938359755 ЄДРПОУ:
    38086482
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:19

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:19 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    283 960,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліцензії на ІР-камери

    Ім'я:
    Журавленко Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977788374 ЄДРПОУ:
    40108782
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:24

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:24 – 5 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    513 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 6 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Продовження дії ліцензії програмної продукції Adobe Creative Cloud, Програмна продукція ArchiCAD Collaborate 12 Months, згідно коду CPV за ДК 021:2015 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями

    Ім'я:
    Валентин Юхименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380731153846 Веб сайт:
    http://ck.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38646021
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:31

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:31 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    272 888,76 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-003968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Програмне забезпечення

    Ім'я:
    Олександр Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667885529 ЄДРПОУ:
    26641972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:35

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:00 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    153 274,05 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013132-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (код ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями)

    Ім'я:
    Іван Северин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442307480 ЄДРПОУ:
    00034022
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:31

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:31 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    331 046,25 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 3 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-007780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Microsoft Office 2024 Home & Business, FPP – коробкова версія, україномовна версія (EP2-06693)

    Ім'я:
    Тарасова Тетяна Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:
    +380462652550
    ЄДРПОУ:
    38590042
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:26

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:26 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    53 754,65 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети програмного забезпечення для створення документів (Комп'ютеррноа програма "Система електронного документообігу АСКОД")

    Ім'я:
    Поворозник Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380352525718 ЄДРПОУ:
    37839106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Програмний комплекс АВК-5

    Ім'я:
    Христина ІВАНИШИН
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975984423 Веб сайт:
    http://zelenemisto.info/
    ЄДРПОУ:
    13838331
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003394-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з надання онлайн доступу до оновлень комп'ютерної програми "Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів "Megapolis.DocNet", налаштування оновленої версії Програмного продукту.

    Ім'я:
    Руцька Марія Ростиславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456856098 Факс:
    +380456856098
    Веб сайт:
    http://skvira-rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04054961
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 810,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000211-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc"

    Ім'я:
    Долгов Олег Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500510690 ЄДРПОУ:
    41999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009896-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями (послуга у сфері інформатизації з придбання ліцензії на право користування програмним забезпеченням для роботи з графікою та зображенням)

    Ім'я:
    Олена Журавель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567427558 ЄДРПОУ:
    23928934
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення Graphisoft Archicad Studio (ліцензія 12 місяців)

    Ім'я:
    Микита Соколенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985886868 ЄДРПОУ:
    02883133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 505,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Примірник ПЗ Microsoft 365 Family 1 рік ESD

    Ім'я:
    Васєнкова Віта Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577312662 ЄДРПОУ:
    03494422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 246,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з постачання та впровадження системи електронного документообігу

    Ім'я:
    Вікторія Карпенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954434924 ЄДРПОУ:
    43943494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Доступ до Онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно

    Ім'я:
    Масляна Інна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972385782 ЄДРПОУ:
    21560045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    349 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне програмне забезпечення Microsoft Office LTSC Standard 2024

    Ім'я:
    Кручок Андрій Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342552230 ЄДРПОУ:
    45378093
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 836,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з постачання додаткового ліцензійного програмного забезпечення для розширення функціональних можливостей системи електронного документообігу АСКОД Національного антикорупційного бюро України (код 48310000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Іосіфова Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    492 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro