Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48220000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-010755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідписка на сервіси безпеки та технічну підтримку Fortimail
Очікувана вартість163 356,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення / Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет
Ім'я:Оксана ЩавінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380442984955, +380677425647 Веб сайт: ЄДРПОУ:37318438Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія (1 рік) на право користування та сервісна технічна підтримка (24*7, 1 рік) для міжмережевого екрану Fortinet FortiGate 100F
Оголошено10 серп. 11:33
Прийом пропозицій10 серп. 11:33 – 18 серп. 06:00Очікувана вартість295 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-000335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет
Оголошено10 серп. 09:00
Прийом пропозицій10 серп. 09:00 – 18 серп. 13:00Очікувана вартість138 420,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-005180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервіс моніторингу та аналізу згадувань у засобах масової інформації
Ім'я:Юрій СтоянськийE-mail: [email protected] Телефон: +380676450568, +380442803105 ЄДРПОУ:22999961Оголошено4 серп. 12:29
Прийом пропозицій4 серп. 12:29 – 12 серп. 12:16Очікувана вартість383 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-006851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо надання ліцензії на право користування програмним забезпеченням Kerio Connect строком на 1 рік для 75 користувачів
Ім'я:Мамонтова Ірина ГеоргіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380567319583 Факс:+380567319671Веб сайт: ЄДРПОУ:38431598Оголошено30 лип. 14:44
Прийом пропозицій30 лип. 14:44 – 7 серп. 14:44Очікувана вартість182 793,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата за користування програмним забезпеченням на умовах невиключної ліцензії, а саме "Pay for Victory Education"
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет
Оголошено23 лип. 10:12
Прийом пропозицій23 лип. 10:12 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість2 916 780,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-007169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до онлайн-сервісу "Електронний сервіс надання послуги з приєднання до теплових мереж"
Очікувана вартість17 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Лот 1 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Апарат); Лот 2 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР
ТЕЦ); Лот 3 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ТЕЦ); Лот 4 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НР ОСР); Лот 5 - Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ОСР)) Оголошено9 лип. 16:45
Прийом пропозицій9 лип. 16:45 – 20 лип. 10:00Очікувана вартість429 925,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-009747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет (код ДК 021:2015)-48220000-6
Оголошено1 лип. 18:12
Прийом пропозицій1 лип. 18:12 – 9 лип. 11:00Очікувана вартість118 611,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з супроводу «Інформаційно-аналітичного комплексу систем автоматизації комунальних підприємств - GKH.IN.UA.
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-008057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛіцензія на право використання програмного забезпечення «YouScan»
Оголошено12 черв. 14:10
Прийом пропозицій18 черв. 11:00 – 23 черв. 10:00Очікувана вартість246 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-005317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет (код ДК 021:2015)-48220000-6
Очікувана вартість20 993,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-009818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015- 48220000-6 - Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет (Примірники програмного забезпечення (програмне забезпечення) SD-Horizon InvestigatePlus в кількості 1 шт. та SD D4 Labs - Starter-Package 1 шт)
Оголошено1 черв. 15:45
Прийом пропозицій5 черв. 00:00 – 9 черв. 10:00Очікувана вартість5 124 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-008092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродовження дії ліцензій поштового серверу MDaemon (код за ДК 021:2015 48220000-6-Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет)
Ім'я:Хмара Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633432259 Веб сайт: ЄДРПОУ:32348248Оголошено1 черв. 14:47
Прийом пропозицій1 черв. 14:47 – 9 черв. 15:00Очікувана вартість480 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-002972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 48220000-6 "Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет"
Очікувана вартість89 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПримірник програмного забезпечення LiveU GoPlan LU-SMART070
Оголошено28 трав. 12:50
Прийом пропозицій28 трав. 12:50 – 7 черв. 15:00Очікувана вартість409 919,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-013295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання доступу до комп'ютерної програми (онлайн-сервісу) під назвою Програмний продукт «Сервіс моніторингу та аналізу згадувань у засобах масової інформації та соціальних медіа LOOQME», доступного онлайн на вебсайті https://looqme.io та https://hub.looqme.io
Очікувана вартість185 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-005603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги інформатизації з випуску цифрового сертифікату ID 210 Thawte SSL Web Server OV 1р
Очікувана вартість4 972,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro