Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48219500-1»
-
ID: UA-2026-08-14-006368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання ліцензії FortiGate Unified Threat Protection (UTP) для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Оголошено14 серп. 13:25
Прийом пропозицій14 серп. 13:25 – 22 серп. 16:00Очікувана вартість91 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-09-006163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання ліцензій FortiGate Unified Threat Protection (UTP) для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено9 квіт. 12:52
Прийом пропозицій9 квіт. 12:52 – 19 квіт. 10:00Очікувана вартість277 044,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-22-009395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення (48219500-1 Пакети програмного забезпечення для комутаторів або маршрутизаторів)
Очікувана вартість38 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-18-006121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для комутаторів або маршрутизаторів (Ліцензії для програмного забезпечення міжмережевого екрану FortiGate 600Е або еквівалент )
Оголошено18 квіт. 2025 13:01
Прийом пропозицій18 квіт. 2025 13:01 – 26 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 061 029,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-05-000662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення (48219500-1 Пакети програмного забезпечення для комутаторів або маршрутизаторів)
Очікувана вартість77 925,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-07-004927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмні продукти для підтримки функціонування мереж передачі даних та кіберзахисту
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено7 січ. 2025 14:39
Прийом пропозицій7 січ. 2025 14:39 – 17 січ. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 575 745,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-13-010171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПостачання програмної продукції та активація технічної підтримки від виробника для пристрою безпеки – мiжмережевий екран Cisco ASA5516 для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Ім'я:Корнієнко Алла ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442804838 Веб сайт: ЄДРПОУ:42836259Оголошено13 лист. 2024 14:28
Прийом пропозицій13 лист. 2024 14:28 – 21 лист. 2024 16:00Очікувана вартість135 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-26-005579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція
Оголошено26 серп. 2024 14:38
Прийом пропозицій26 серп. 2024 14:38 – 3 вер. 2024 09:00Очікувана вартість360 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-12-14-009559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48210000-3 - Пакети мережевого програмного забезпечення ( Ліцензійне програмне забезпечення)
Ім'я:Корнієнко Алла ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445915537 Факс:+380445915535Веб сайт: ЄДРПОУ:34414689Оголошено14 груд. 2023 12:45
Прийом пропозицій14 груд. 2023 12:45 – 22 груд. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість158 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-12-08-007253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48210000-3 - Пакети мережевого програмного забезпечення ( Ліцензійне програмне забезпечення)
Ім'я:Корнієнко Алла ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445915537 Факс:+380445915535Веб сайт: ЄДРПОУ:34414689Оголошено8 груд. 2022 11:50
Прийом пропозицій8 груд. 2022 11:50 – 16 груд. 2022 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість160 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-03-26-000236-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи48219500-1 Пакети програмного забезпечення для комутаторів або маршрутизаторів
Очікувана вартість594,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-04-009373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипакети програмного забезпечення для комутаторів
Очікувана вартість6 395,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-04-008765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипакети програмного забезпечення для комутаторів
Очікувана вартість30 360,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-08-26-005159-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля маршрутизатора,кабеля та конектора
Очікувана вартість2 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-05-19-002946-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення
Ім'я:Валіахметова Наталія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380615334010 Факс:+380615375776ЄДРПОУ:39029713Очікувана вартість17 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-05-14-000305-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПакети програмного забезпечення для комутаторів або маршрутизаторів (Ліцензія для програмного забезпечення міжмережевого екрану FortiGate 600E на 1 рік)
Оголошено14 трав. 2021 09:07
Прийом пропозицій20 трав. 2021 12:00 – 25 трав. 2021 08:00Очікувана вартість199 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-03-04-006386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення Fortinet
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-11-26-010858-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПрограмна продукція для створення мереж передачі даних
Ім'я:Андруховець Микола ФедоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380442069756 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено26 лист. 2020 16:31
Прийом пропозицій26 лист. 2020 16:31 – 14 груд. 2020 16:00Очікувана вартість4 067 310,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2020-09-22-009851-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системироутер
Очікувана вартість490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-05-13-002836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаршрутизатор
Очікувана вартість860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro