Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48210000-3»

  • ID: UA-2026-08-31-011725-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуг із придбання програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням) на яке майнові права не передаються користувачу на обладнання цифрового радіозв’язку

    Ім'я:
    Наталя Крекотень
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978060989 ЄДРПОУ:
    38201617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:32 – 8 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    974 948,92 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 4 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008291-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення

    Ім'я:
    Марія МАРИСКЕВИЧ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт:
    https://od.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38643633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:20

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:20 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 033 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга із придбання програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням) на яке майнові права не передаються користувачу на обладнання цифрового радіозв’язку

    Ім'я:
    Олег Бурак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962155130 ЄДРПОУ:
    38192299
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:25 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    921 282,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 14 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 48210000-3 “Пакети мережевого програмного забезпечення” (Послуга у сфері інформатизації з продовження дії ліцензій на право користування програмним забезпеченням систем “ЛІГА:ЗАКОН” у вигляді web-продукту Liga360 на виконання п. 4.5. завдань регіональної програми інформатизації … “Дніпропетровщина: цифрова трансформація” на 2026–2028 роки)

    Ім'я:
    Павло Щербаков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501579842 Веб сайт:
    http://egov.dp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    33668779
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:01

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:01 – 5 вер. 09:24
    Очікувана вартість

    480 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 23 г. 43 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012727-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Програмна продукція VMware by Broadcom

    Ім'я:
    Микола ХАМУЛА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985151364 Веб сайт:
    http://ukrgasbank.com
    ЄДРПОУ:
    23697280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 19:12

    Прийом пропозицій
    2 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    39 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 14 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006934-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети мережевого програмного забезпечення (Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «Облік ПДВ», «Інтеграція з обліковими системами» з правом використання на рік)

    Ім'я:
    Міма Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632308539 ЄДРПОУ:
    00968167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 050,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-004230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з постачання сервісних пакетів безпеки

    Ім'я:
    Болбот Ганна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501579707 ЄДРПОУ:
    40011636
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 990,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003964-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення (Продовження сервісної підтримки ліцензійного програмного забезпечення та сигнатур безпеки на рік для міжмережевого екрана FortiGate 600F)

    Ім'я:
    Юлія Павлова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564620422 ЄДРПОУ:
    43022656
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 11:57

    Прийом пропозицій
    24 серп. 11:57 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 125 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-000920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерна програма "iFin онлайн бухгалтерія" 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення

    Ім'я:
    Данило Жевноватченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951819596 ЄДРПОУ:
    26509764
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012948-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Програмне забезпечення для організації захищеного голосового зв’язку

    ЄДРПОУ:
    08137796
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    110 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-012467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    4821 Пакети мережевого програмного забезпечення. Придбання обладнання для ЗТП – 323 та РП – 31 - РР

    Ім'я:
    Олена Наконечна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384950490 ЄДРПОУ:
    36588183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 295,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000383-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з постачання програмної продукції Cisco Duo Essentials Edition 12 month (або еквівалент) та програмної продукції Cisco AnyConnect Plus, L-AC-PLS-1Y-S1, 1YR, 25-99 Users (або еквівалент)

    Ім'я:
    Богдан Бурда
    E-mail: [email protected] Телефон: +4544058 ЄДРПОУ:
    07523184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 12:49

    Прийом пропозицій
    20 серп. 12:41 – 25 серп. 12:41
    Очікувана вартість

    422 862,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-006368-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з постачання ліцензії FortiGate Unified Threat Protection (UTP) для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Корнієнко Алла Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442057017 ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:25

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:25 – 22 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    91 666,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-003234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з постачання додаткових ліцензій на право використання комп'ютерної програми "Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів "Megapolis.DocNet"

    Ім'я:
    Німець Оксана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954058471 ЄДРПОУ:
    44133681
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-010977-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімічні реактиви

    Ім'я:
    Ольга Коваш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673054057 ЄДРПОУ:
    38722636
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 398,13 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-006598-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення для адміністрування операційної системи iOS мобільних пристроїв

    Ім'я:
    Панасюк Ельвіра Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442263096 ЄДРПОУ:
    39908375
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:03

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:03 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 217 512,58 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-004334-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    примірник та пакети оновлення (компоненти) комп’ютерної програми «M.E.Doc»

    Ім'я:
    Вікторія Трачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990453508 Веб сайт:
    https://bahmutosvita.klasna.com/
    ЄДРПОУ:
    02142796
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-004892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети мережевого програмного забезпечення

    Ім'я:
    Дяденко Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 ЄДРПОУ:
    38728507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 12:00

    Прийом пропозицій
    11 серп. 12:00 – 20 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    1 010 602,61 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-10-006046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання послуг по поставці пакетів оновлень (компонент) програмного забезпечення "ІС-ПРО" - "Облік заробітної плати","Бухгалтерський облік","Облік основних засобів", "Логістика", "Додаткове робоче місце ІС-ПРО")

    Ім'я:
    Ірина Любченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +30532680309 ЄДРПОУ:
    01999709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-011538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмне забезпечення (програмного модулю) для модернізації (розширення функціоналу) Комплексу центру управління та експлуатації системи управління експлуатацією ССТРМ

    Ім'я:
    Лариса Базилюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976229055 Веб сайт:
    http://www.rrt.ua
    ЄДРПОУ:
    01190043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 18:30

    Прийом пропозицій
    6 серп. 18:30 – 14 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    165 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 239 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro