Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48200000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-010545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПостачання програмної продукції та активації технічної підтримки від виробника (протягом 12 місяців) для пристрою безпеки Cisco FPR4110, код згідно з ДК 021:2015:48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення
Оголошено2 вер. 15:40
Прийом пропозицій2 вер. 15:40 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуг із придбання програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням) на яке майнові права не передаються користувачу на обладнання цифрового радіозв’язку
Оголошено31 серп. 17:32
Прийом пропозицій31 серп. 17:32 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-008291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення
Оголошено31 серп. 15:20
Прийом пропозицій31 серп. 15:20 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-003579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга із придбання програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням) на яке майнові права не передаються користувачу на обладнання цифрового радіозв’язку
Оголошено28 серп. 11:25
Прийом пропозицій28 серп. 11:25 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 48210000-3 “Пакети мережевого програмного забезпечення” (Послуга у сфері інформатизації з продовження дії ліцензій на право користування програмним забезпеченням систем “ЛІГА:ЗАКОН” у вигляді web-продукту Liga360 на виконання п. 4.5. завдань регіональної програми інформатизації
“Дніпропетровщина: цифрова трансформація” на 2026–2028 роки) Оголошено28 серп. 10:01
Прийом пропозицій28 серп. 10:01 – 5 вер. 09:24 -
ID: UA-2026-08-27-012727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораПрограмна продукція VMware by Broadcom
Оголошено27 серп. 19:12
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідписка на сервіси безпеки та технічну підтримку Fortimail
Очікувана вартість163 356,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети мережевого програмного забезпечення (Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «Облік ПДВ», «Інтеграція з обліковими системами» з правом використання на рік)
Очікувана вартість4 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання сервісних пакетів безпеки
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення (Продовження сервісної підтримки ліцензійного програмного забезпечення та сигнатур безпеки на рік для міжмережевого екрана FortiGate 600F)
Оголошено24 серп. 11:57
Прийом пропозицій24 серп. 11:57 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 125 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-000920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерна програма "iFin онлайн бухгалтерія" 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення для організації захищеного голосового зв’язку
Очікувана вартість110 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи4821 Пакети мережевого програмного забезпечення. Придбання обладнання для ЗТП – 323 та РП – 31 - РР
Очікувана вартість15 295,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення / Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та Інтранет
Ім'я:Оксана ЩавінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380442984955, +380677425647 Веб сайт: ЄДРПОУ:37318438Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з постачання програмної продукції Cisco Duo Essentials Edition 12 month (або еквівалент) та програмної продукції Cisco AnyConnect Plus, L-AC-PLS-1Y-S1, 1YR, 25-99 Users (або еквівалент)
Оголошено15 серп. 12:49
Прийом пропозицій20 серп. 12:41 – 25 серп. 12:41Очікувана вартість422 862,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-006368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання ліцензії FortiGate Unified Threat Protection (UTP) для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Оголошено14 серп. 13:25
Прийом пропозицій14 серп. 13:25 – 22 серп. 16:00Очікувана вартість91 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постачання додаткових ліцензій на право використання комп'ютерної програми "Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів "Megapolis.DocNet"
Очікувана вартість5 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні реактиви
Очікувана вартість16 398,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для адміністрування операційної системи iOS мобільних пристроїв
Оголошено12 серп. 14:03
Прийом пропозицій12 серп. 14:03 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 217 512,58 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-004334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипримірник та пакети оновлення (компоненти) комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Очікувана вартість7 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro