Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48150000-4»

  • ID: UA-2026-08-24-001481-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Постачання пакетів оновлення програми Мастер

    Ім'я:
    Ірина Гринюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939479299 ЄДРПОУ:
    41203923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 240,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-001575-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами

    Ім'я:
    Максимів Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975578023 ЄДРПОУ:
    20566719
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-004614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами

    Ім'я:
    Сергій Єрмакович
    E-mail: [email protected] Телефон: +0671434476 Веб сайт:
    https://www.agro-id.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    32114325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 11:54

    Прийом пропозицій
    20 серп. 00:00 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    176 023,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-11-012150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з постачання оновлених версій програмного забезпечення «Будівельні Технології – КОШТОРИС»

    Ім'я:
    Аліна Сорочук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442047051 Веб сайт:
    http://nerc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    39369133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 960,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-003885-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами (оновлення до комп’ютерної програми М.Е.Dос)

    Ім'я:
    Кікінчук Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978673681 ЄДРПОУ:
    22186235
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-006661-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання програмного забезпечення ClickUp

    Ім'я:
    Тереверко Маріна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443668100 Веб сайт:
    https://gioc.kyivcity.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04013755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 13:50

    Прийом пропозицій
    4 серп. 13:50 – 12 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 939 681,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-006314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Програмна продукція «Діалоговий Автоматизований Комплекс Аналізу режимів» (ДАКАР) ЕЛЕКС

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    192 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-004144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    автоматизована система управління учбовим закладом, постачання ліцензії на використання

    Ім'я:
    Шестак Ярослав Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445314747 Веб сайт:
    https://knute.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    44470624
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-002816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з шеф-нагляду (спеціальний технічний нагляд з відповідними регламентними роботами та подовження ресурсу АРМів), а також проведення навчання персоналу Замовника, який обслуговує технічні та програмні засоби АСКУ ЯПУ «Джерело нейтронів» ННЦ ХФТІ

    Ім'я:
    Яковлєв Георгій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0503015657 Веб сайт:
    http://www.kipt.kharkov.ua/
    ЄДРПОУ:
    14312223
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    990 825,69 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-004771-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Модуль SyndisLite

    Ім'я:
    Голубовська Олена Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380352239582 ЄДРПОУ:
    00130725
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 12:36

    Прийом пропозицій
    16 лип. 12:36 – 24 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    2 198 160,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-011004-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Невиключна ліцензія на Модуль операційного моніторингу та управління серверами вестибюля Програмного забезпечення для управління обладнанням обліку оплати проїзду та реєстрації електронного квитка, фіксації проходу пасажирів через автоматичні контрольні пункти (серверна частина) – «Система … керування касовими контролерами»

    Ім'я:
    Страдна Анна Антонівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443668100 ЄДРПОУ:
    04013755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 18:32

    Прийом пропозицій
    10 лип. 18:32 – 18 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    5 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-08-010512-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля програмного забезпечення для здійснення налаштування та оновлення процесів для автоматизації внутрішніх процесів органів міської влади, а також забезпечення опрацювання та подання звернень для прийняття управлінських рішень

    Ім'я:
    Страдна Анна Антонівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443668100 ЄДРПОУ:
    04013755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 16:38

    Прийом пропозицій
    8 лип. 16:38 – 16 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    9 613 888,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-003518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з надання доступу до програмного забезпечення ClickUp Business Plus Plan, 20 Seats

    Ім'я:
    Лісовець Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984456757 ЄДРПОУ:
    23948670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 11:34

    Прийом пропозицій
    7 лип. 11:34 – 15 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    148 210,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-011836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з доступу до хмарного середовища Overvis

    Ім'я:
    Ілієва Вікторія Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486875126 ЄДРПОУ:
    38728418
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-004363-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розробки і передачі на сервер Замовника програмного комплексу з дистанційного обслуговування блоків технологічного обліку на базі модемів-контролерів GSMK-318-GPRS

    Ім'я:
    Рядняна Людмила Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969739483 ЄДРПОУ:
    00204033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 144,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-009309-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електронний дистрибутив комп'ютерної програми М.Е.Doc Модуль "Звітність"

    Ім'я:
    Галина Васьків
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962501269 ЄДРПОУ:
    44000350
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-001625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Програмне забезпечення АСКДР за Кодом Товару за ДК 021:2015 - 48150000-4 - Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами.

    Ім'я:
    Барган Алла Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484161635 ЄДРПОУ:
    36913445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 780,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-02-005135-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами - за кодом ДК 021:2015 - 48150000-4 (Програмне забезпечення АСТОР (Інвестиційна програма 2026р. - п. ІV.4.3))

    Ім'я:
    Руслан Стасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт:
    http://hoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22767506
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 черв. 11:58

    Прийом пропозицій
    2 черв. 11:58 – 10 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    1 445 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-23-000379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    надання доступу до онлайн-сервісів ПРОФ та оновлення програмної продукції

    Ім'я:
    Леся Кашуба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500506473 ЄДРПОУ:
    42129720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-22-008094-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматизована білінгова система обліку та розрахунків зі споживачами електричної енергії

    Ім'я:
    Ірина Мондровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт:
    http://energy.volyn.ua/
    ЄДРПОУ:
    00131512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 трав. 14:12

    Прийом пропозицій
    22 трав. 14:12 – 30 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 974 800,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 76 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro