Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48100000-9»
-
ID: UA-2026-09-03-012937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (9 клас) код ДК 021:2015 - 48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення
Оголошено3 вер. 16:30
Прийом пропозицій3 вер. 16:30 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для 8 класу закладів загальної середньої освіти
Оголошено2 вер. 12:45
Прийом пропозицій2 вер. 12:45 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронний освітній ресурс (ЕОР) на електронному носії (навчальний контент з інтерактивною 3D/AR-візуалізацією у складі освітньої цифрової платформи для STEM-лабораторії) Код ДК 021:2015 48190000-6- Пакети освітнього програмного забезпечення
Оголошено2 вер. 10:58
Прийом пропозицій2 вер. 10:58 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
Оголошено31 серп. 21:08
Прийом пропозицій31 серп. 21:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення
Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» 10, 11 клас для закладів загальної середньої освіти
Оголошено31 серп. 16:38
Прийом пропозицій31 серп. 16:38 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-006738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для модернізації системи ультразвукової діагностичної медичної VIVID E9
Оголошено27 серп. 13:49
Прийом пропозицій27 серп. 13:49 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-005707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги (ДК021:2015 – 48190000-6 пакети освітнього програмного забезпечення) технічної підтримки комп’ютерної програми Автоматизована система "Деканат" Автоматизованої системи управління "Вищий навчальний заклад" (Хостинг)
Ім'я:Костянтин СтороженкоE-mail: [email protected] Телефон: +380635240367, +380487845733 ЄДРПОУ:00493008Очікувана вартість11 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book
Очікувана вартість78 416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети освітнього програмного забезпечен (ДК 021:2015 - 4819000-6) Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book»
Очікувана вартість33 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітній ресурс AR Book" (код ДК 021:2015 - 48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення)
Очікувана вартість78 416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення (Постачання пакетів програмного забезпечення «Інформаційно-комунікаційна автоматизована Система «ПРО-МЕНЮ», для освітніх цілей, навчання, розрахунків для відділу освіти Бродівської міської ради)
Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітній ресурс AR Book" , згідно коду дк 021:2015 - 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення.
Очікувана вартість33 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітній ресурс AR Book"
Очікувана вартість78 416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаза даних "Експертус" за рівнем Головбух PRO
Очікувана вартість27 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов'язані з доступом до електронної бази видань
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування та забезпеяення доступу до програмного забезпечення-електронного засобу навчального призначення "Дидактичний мцльтимедійний матеріал "КРАЇНА МРІЙ" для закладів загальної середньої освіти (9 клас)
Ім'я:Нездійминога Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380989887285 ЄДРПОУ:42674505Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітнійресурс AR-book"
Очікувана вартість78 416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітнійресурс AR-book"
Очікувана вартість78 416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book» Код ДК 021:2015 ДК 021:2015 — 48190000-6 — Пакети освітнього програмного забезпечення
Очікувана вартість78 416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro