Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48000000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-012910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмні пакети для створення документів (Офісний додаток Microsoft Office Home 2024 укр, у вигляді електронного ключа (ESD)).
Оголошено2 вер. 17:03
Прийом пропозицій8 вер. 16:42 – 14 вер. 16:42 -
ID: UA-2026-09-02-011867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 48820000-2 - Сервери (Сервер).
Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-010545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПостачання програмної продукції та активації технічної підтримки від виробника (протягом 12 місяців) для пристрою безпеки Cisco FPR4110, код згідно з ДК 021:2015:48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпечення
Оголошено2 вер. 15:40
Прийом пропозицій2 вер. 15:40 – 21 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмне забезпечення Microsoft Windows
Оголошено2 вер. 15:39
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-009956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмне забезпечення Microsoft Office
Оголошено2 вер. 15:22
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-005699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для 8 класу закладів загальної середньої освіти
Оголошено2 вер. 12:45
Прийом пропозицій2 вер. 12:45 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораПридбання річної підписки на платформу email-маркетингу для потреб Проєкту CARMC
Оголошено2 вер. 12:13
Прийом пропозицій17 вер. 17:00 – 22 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-003116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїІнформаційні послуги (активація доступу та абонентське обслуговування) доступу до комп’ютерної програми ЛІГА: ЗАКОН (LIGA360)
Оголошено2 вер. 10:58
Прийом пропозицій2 вер. 10:58 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-02-002845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронний освітній ресурс (ЕОР) на електронному носії (навчальний контент з інтерактивною 3D/AR-візуалізацією у складі освітньої цифрової платформи для STEM-лабораторії) Код ДК 021:2015 48190000-6- Пакети освітнього програмного забезпечення
Оголошено2 вер. 10:58
Прийом пропозицій2 вер. 10:58 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури
Оголошено1 вер. 22:37
Прийом пропозицій1 вер. 22:37 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з постачання програмної продукції Microsoft Office LTSC Standard 2024
Оголошено1 вер. 16:54
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПримірники програмного забезпечення IBM
Оголошено1 вер. 16:51
Прийом пропозицій8 вер. 18:00 – 11 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-01-009622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання
Оголошено1 вер. 16:17
Прийом пропозицій1 вер. 16:17 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення рівня Microsoft Windows 11 Professional 64-bit або еквівалент за кодом ДК 021:2015 - 48620000-0 «Операційні системи»
Оголошено1 вер. 12:14
Прийом пропозицій1 вер. 12:14 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 48820000-2 – Сервери
Оголошено31 серп. 22:39
Прийом пропозицій31 серп. 22:39 – 8 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-31-013419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензії програмного забезпечення для відеоаналітики
Ім'я:Журавленко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380977788374 ЄДРПОУ:40108782Оголошено31 серп. 22:11
Прийом пропозицій31 серп. 22:11 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
Оголошено31 серп. 21:08
Прийом пропозицій31 серп. 21:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверна операційна система Microsoft Windows Server 2025 Standard (16-core)
Оголошено31 серп. 20:16
Прийом пропозицій31 серп. 20:16 – 8 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-31-011807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер ARTLINE Business R61v01 або еквівалент
Оголошено31 серп. 18:14
Прийом пропозицій31 серп. 18:14 – 8 вер. 10:30 -
ID: UA-2026-08-31-011725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуг із придбання програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням) на яке майнові права не передаються користувачу на обладнання цифрового радіозв’язку
Оголошено31 серп. 17:32
Прийом пропозицій31 серп. 17:32 – 8 вер. 14:00