Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45520000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-471_45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги телескопічних навантажувачів)
Оголошено4 вер. 14:43
Прийом пропозицій4 вер. 14:43 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрейдерування
Оголошено3 вер. 13:09
Прийом пропозицій3 вер. 13:09 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги прокату повноповоротного екскаватора з оператором за кодом ДК 021:2015: 45520000-8 - "Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт"
Оголошено31 серп. 15:06
Прийом пропозицій31 серп. 15:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуги екскаватора для проведення робіт з облаштування запасного виходу)
Очікувана вартість25 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги прокату екскаватора з оператором, згідно коду ДК 021:2015: 45520000-8 — Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Очікувана вартість129 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиземлерийні послуги екскаватора-навантажувача CASE - 851: селище Мала Дівиця ДК 021 2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Очікувана вартість14 257,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги тракторною технікою (викошування трави косаркою роторною трактором МТЗ-80)
Очікувана вартість1 426,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги екскаватору колісного Hyundai Robex 210-W-9S
Очікувана вартість98 505,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортні послуги бульдозера ДТ-75
Очікувана вартість106 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги екскаватора-навантажувача JCB
Ім'я:Михальчишина Ірина АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680146560 ЄДРПОУ:02070693Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
Очікувана вартість612 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтопослуги з поливу гаревої доріжки стадіону
Ім'я:Головня Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380362408337 ЄДРПОУ:40342117Очікувана вартість7 956,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційні послуги пов'язані з утриманням прибудинкових територій ( послуги автогрейдера BGD-140)
Очікувана вартість9 368,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт" (Ремонтні роботи та заміни мережі водопостачання на території ДНЗ «Новояворівське» ВПО з використанням екскаватора – навантажувача JCB 3CX).
Очікувана вартість25 010,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Очікувана вартість35 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER
Очікувана вартість8 188,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги автогрейдера XCMG GR165, Послуги екскаватора-навантажувача CASE 580SV
Очікувана вартість35 800,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортні послуги (екскаватор гусеничний JCB)
Очікувана вартість25 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із виймання ґрунту, зокрема копання траншей
Очікувана вартість97 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro