Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45500000-2»

  • ID: UA-2026-08-31-009617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги щодо прокату підіймального крану на автомобільному (колісному) шасі

    Ім'я:
    Анастасія Хмара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:03 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 407 733,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 6 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги прокату повноповоротного екскаватора з оператором за кодом ДК 021:2015: 45520000-8 - "Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт"

    Ім'я:
    Іван Андрієвський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
    03351823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:06

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:06 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    250 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 6 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000658-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    45500000-2 Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного будівництва (Послуги з оренди/надання у користування спеціальної техніки з оператором )

    Ім'я:
    Наталя Калініна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676418529 ЄДРПОУ:
    45087207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:26

    Прийом пропозицій
    4 вер. 10:00 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    825 120,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 15 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-013418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комплексна послуга спецтехніки із залученням екскаватора-навантажувача та самоскида (Код ДК 021: 2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)»

    Ім'я:
    Черевко Микола Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503581024 ЄДРПОУ:
    03768026
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 23:06

    Прийом пропозицій
    27 серп. 23:06 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    208 238,84 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 6 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011672-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    45500000-2 Прокат техніки та обладнання з оператором для виконання будівельних робіт та цивільного будівництва

    Ім'я:
    055 Відділ закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380937562878 ЄДРПОУ:
    99999999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:00 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    653 600,69 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 45510000-5 — Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги автовишки на території Чорнухинської територіальної громади Лубенського району Полтавської області)

    Ім'я:
    Марина Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663256224 Веб сайт:
    https://chornuhynska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04384279
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:26

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:26 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    166 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 6 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-011414-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора гусеничного з машиністом та самоскиду з водієм)

    Ім'я:
    Володимир Суда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324432927 ЄДРПОУ:
    43032947
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:09 – 3 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    2 595 556,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги крана автомобільного із оператором

    Ім'я:
    БАСАРАБ Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт:
    http://vostgok.com.ua
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:47

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:47 – 4 вер. 15:47
    Очікувана вартість

    311 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 21 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002683-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга автобетононасосу для заливання бетону

    Ім'я:
    Ігор Іванченко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380992489929 ЄДРПОУ:
    08803773
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:40

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:00 – 4 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    73 970,65 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-004424-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги, що надаються автокраном на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:39

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:39 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 684 125,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-004006-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги, що надаються автокраном на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 684 125,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-009483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги, що надаються автовишкою на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:59

    Прийом пропозицій
    24 серп. 16:59 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    2 042 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 18 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015: 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)

    Ім'я:
    Семенців Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987403426 ЄДРПОУ:
    40154315
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймальних кранів із оператором

    Ім'я:
    Жидецька Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532553025 Факс:
    +380532553025
    ЄДРПОУ:
    31728762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 240,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат обладнання (екскаватора) з оператором для виконання земляних робіт

    Ім'я:
    Ксенія Івлєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502619433 Веб сайт:
    http://bkeipr.com/
    ЄДРПОУ:
    33295449
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 416,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автовишки з оператором

    Ім'я:
    Інна Абраменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569121193, +380508121464 ЄДРПОУ:
    43997267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006600-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)

    Ім'я:
    Гук Юрій Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444401345 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    704 002,56 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005999-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги екскаватора з оператором.

    Ім'я:
    Тамара МЕДИНСЬКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676648468 ЄДРПОУ:
    26227576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005192-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги екскаватора-навантажувача

    Ім'я:
    Чабанюк Владислав Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963759769 ЄДРПОУ:
    26535537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 950,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45510000-5 - Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги автопідйомника АП-18)

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro