Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45451000-3»
-
ID: UA-2026-09-03-014429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський
Оголошено3 вер. 18:33
Прийом пропозицій3 вер. 18:33 – 19 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-010590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за
ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Оголошено2 вер. 15:41
Прийом пропозицій2 вер. 15:41 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)
Оголошено31 серп. 14:02
Прийом пропозицій31 серп. 14:02 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-012022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт кабінету хімії Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 за адресою: м.Бердичів, вул. Джозефа Конрада, 3
Очікувана вартість166 483,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт стелі та стін у коридорі 3-го поверху в Академічному ліцеї № 5 Обухівської міської ради Київської області
Очікувана вартість31 519,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт кабінету хімії Ліцею "Територія 12" за адресою: вул. Одеська, 45, м.Бердичів
Очікувана вартість166 207,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт механічної майстерні (оздоблювальні роботи) Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ "Львівська політехніка", м.Хмельницький. вул.Зарічанська, 10
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість198 896,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоговір ЦПХ ( Послуги з штукатурно-малярних робіт харчоблоку Боярського академічного ліцею "Лідер") ДК 021:4545110-4 Оздоблювальні роботи)
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні роботи у приміщенні, розташованому за адресою: м. Львів, вул. Варшавська, буд. 70
Ім'я:Пронін Віктор ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524443 Факс:+380322445118ЄДРПОУ:31073739Очікувана вартість29 819,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Поточний ремонт ганку та сходів клубу селища Чинадійово, за адресою сел. Чинадійово, вул. Європейска, 94» (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи; згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво»,
затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301; код НК 018:2023 – 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів) Очікувана вартість104 707,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)
Оголошено19 серп. 09:26
Прийом пропозицій19 серп. 09:26 – 29 серп. 08:00Очікувана вартість1 074 109,52 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-000208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт кабінету фізики та кабінету біології
Оголошено19 серп. 08:32
Прийом пропозицій19 серп. 08:32 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 540,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-011970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт рентгенологічного кабінету амбулаторно-поліклінічного відділення (заміна обладнання) КП «РОКЛ ім. Ю. Семенюка» РОР за адресою: вул. Київська, 78-г, м. Рівне
Ім'я:Людмила РоманчукE-mail: [email protected] Телефон: +380362643715, +380362281692 ЄДРПОУ:02000010Оголошено12 серп. 17:41
Прийом пропозицій12 серп. 17:41 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість1 201 121,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-008512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт кабінетів 2-го та 3-го поверхів адміністративної будівлі поліклініки ДУ «ТМО МВС України по Вінницькій області» за адресою: м. Вінниця, вул. Верещагіна, 2 (ДК 021:2015 “45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи”)
Оголошено12 серп. 15:09
Прийом пропозицій12 серп. 15:09 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 450 492,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-012037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт корпуса №3 спортзала у Білоцерківському ліцею ім. А.Чепля с. Біла Церква по вул. Марамуреська, 11 Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) (ДК 021:2015:45451100-4 - Оздоблювальні роботи)
Оголошено11 серп. 17:09
Прийом пропозицій11 серп. 17:09 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість887 090,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-011196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщень пральні Степківського ЗДО "Малятко" (ясла-садок) за адресою: вул. М.І. Шкурка, 10 в с. Степківка Первомайського району Миколаївської області
Очікувана вартість166 064,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-400_45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуга з поточного ремонту приміщень нежитлової будівлі (адміністративна будівля АУП, інв. № 330011006216)** (2 поверх – приймальня та два кабінети (директор та заступник), 3 поверх – коридор, 1 поверх – хол))
Оголошено10 серп. 15:50
Прийом пропозицій10 серп. 15:50 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 139 892,91 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-08-000467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт ганку житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під'їзд № 2 (усунення аварій у житловому фонді)
Оголошено8 серп. 15:38
Прийом пропозицій8 серп. 15:38 – 16 серп. 23:00Очікувана вартість57 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-08-000383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: м. Дніпро вул. Ніла Армстронга, буд. № 4 (усунення аварій у житловому фонді)
Оголошено8 серп. 14:04
Прийом пропозицій8 серп. 14:04 – 16 серп. 23:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена