Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45443000-4»

  • ID: UA-2026-08-31-002834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Послуги з усунення аварій в житловому фонді м. Дніпро, Поточний ремонт фасадів житлових будинків (ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи)»

    Ім'я:
    Карасюк Ольга Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677525053 ЄДРПОУ:
    38199687
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:22

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:22 – 8 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    3 250 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт аварійної частини фасаду гімназії№14імені владики Юліяна Вороновського за адресою:м.Дрогобич,вул.Грушевського,87

    Ім'я:
    Кузик Андрій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979442091 ЄДРПОУ:
    22408109
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 980,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Миколи Закревського, 49/1, фасадні роботи, за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45443000-4 (Фасадні роботи)

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 830,22 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Лісківська ,20, фасадні роботи, за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45443000-4 (Фасадні роботи)

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    122 454,71 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001872-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Кубанської України, 21А, фасадні роботи, за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45443000-4 (Фасадні роботи)

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 804,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001498-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 36/7, фасадні роботи, за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45443000-4 (Фасадні роботи)

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 210,92 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008066-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відновлення пошкоджених фасадних конструкцій тимчасового торця котлотурбінного цеху

    Ім'я:
    Рядняна Людмила Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969739483 ЄДРПОУ:
    00204033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    935 508,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-012681-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту фасаду будівлі ЗДО№17"Золотий ключик"ЛМР(вхідні ганки) за адресою:37501,Полтавська обл.,м.Лубни,вул.Жука Андрія,8

    Ім'я:
    Рудь Оксана Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536170666 ЄДРПОУ:
    25165914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 866,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 12Б, фасадні роботи, за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45443000-4 (Фасадні роботи)

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 485,03 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 21А, фасадні роботи, за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45443000-4 (Фасадні роботи)

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 276,56 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-002229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, проспект Червоної Калини, 21Б, фасадні роботи, за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45443000-4 (Фасадні роботи)

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 624,01 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-009385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з закриття віконних прорізів та дверних проємів шахт ліфтів листами ОSB в багатоквартирних житлових будинках Краматорської територіальної громади, пошкоджених внаслідок збройної агресії. ДК 021:2015: 45443000-4 - Фасадні роботи

    Ім'я:
    Владислав Сарнацький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669445925 ЄДРПОУ:
    44214498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 15:31

    Прийом пропозицій
    17 серп. 15:31 – 25 серп. 15:02
    Очікувана вартість

    1 245 375,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-14-004966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДБН А.2.2-3:2014 – Послуги з поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Севастопольська, 22 у Дарницькому районі м. Києва

    Ім'я:
    Сольський Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:
    39604270
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 003,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-004940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДБН А.2.2-3:2014 – Послуги з поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: пров. Надії Світличної, 17 у Дарницькому районі м. Києва

    Ім'я:
    Сольський Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:
    39604270
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 880,55 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-004682-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДБН А.2.2-3:2014 – Послуги з поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Литвинського, 58-а у Дарницькому районі м. Києва

    Ім'я:
    Сольський Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:
    39604270
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 937,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-004597-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДБН А.2.2-3:2014 – Послуги з поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Бориспільська, 12-б у Дарницькому районі м. Києва

    Ім'я:
    Сольський Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:
    39604270
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 285,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012473-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капітальний ремонт з утепленням стіни бокового фасаду житлового будинку по пр. Л. Українки, 1 в м. Калуш Івано-Франківської обл.

    Ім'я:
    Оксана Бігун
    E-mail: [email protected] Телефон: +0347266117 Веб сайт:
    https://kalushcity.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03345998
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    551 917,63 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-008428-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт оздоблення частини стіни (з утепленням) будівлі Управління за ГП №1 у в/м №7а

    Ім'я:
    Мальченко Андрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380552322655 ЄДРПОУ:
    08294952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    183 630,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-004511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Послуги з усунення аварій в житловому фонді м. Дніпро, Поточний ремонт фасадів житлових будинків (ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи)»

    Ім'я:
    Карасюк Ольга Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677525053 ЄДРПОУ:
    38199687
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 11:50

    Прийом пропозицій
    13 серп. 11:50 – 23 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    8 100 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-12-004763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фасадні роботи "Поточний ремонт фасаду"

    Ім'я:
    Мамчур Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672862368 ЄДРПОУ:
    24169577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 652,86 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 212 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro