Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45442300-0»
-
ID: UA-2026-08-29-000365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з нанесення броньованної плівки
Очікувана вартість128 823,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-011049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби захисту поверхонь
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-003874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби захисту поверхонь
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-012331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисне покриття м'яке скло
Ім'я:Вербенко Юлія ВладленівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444561599,380503861755 ЄДРПОУ:19137032Очікувана вартість8 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-004861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення (поклейки) бронеплівки на вікна
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено30 жовт. 2025 11:53
Прийом пропозицій30 жовт. 2025 11:53 – 7 лист. 2025 14:00Очікувана вартість52 530,23 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-17-007208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення (поклейки) бронеплівки на вікна
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено17 вер. 2025 13:09
Прийом пропозицій17 вер. 2025 13:09 – 26 вер. 2025 14:00Очікувана вартість549 816,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-14-012528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Тонування вікон плівкою на складі)
Очікувана вартість57 816,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-12-002018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_25П-075_45440000-3 Фарбування та скління (Послуги з встановлення плівки захисної ударотривкої на віконних та дверних блоках об'єктів ГПУ «Полтавагазвидобування»)
Оголошено12 лют. 2025 10:04
Прийом пропозицій12 лют. 2025 10:04 – 24 лют. 2025 12:00Очікувана вартість849 240,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-11-22-013109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із захисту покрівлі виробничого комбінату по вул. Кавказькій, 14 Солом’янського району м. Києва
Очікувана вартість54 184,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-27-002577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (аварійний, покрівельні роботи) по пр. Соборному, 44, ліквідація наслідків руйнувань через введення воєнних дій, код 45442300-0 за ДК 021:2015 «Захист поверхонь» у м. Запоріжжя
Очікувана вартість199 860,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-06-005227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизахист поліфарб
Очікувана вартість968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-13-006022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45442300-0 - Захист поверхонь "Роботи по укриттю зруйнованого операційного блоку у хірургічному відділенні (ліквідація руйнувань після обстрілу)" за адресою:м.Херсон,проспект Ушакова,22/1"
Очікувана вартість30 721,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-20-007595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахист поверхонь
Ім'я:Якубовська Людмила ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385132198 Факс:+380385132198ЄДРПОУ:37431796Очікувана вартість45,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-08-010603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахист поверхонь
Ім'я:Козлова Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457663996 Факс:+380457662293Веб сайт: ЄДРПОУ:22203100Очікувана вартість99 950,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2023-03-23-008959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (аварійний) по пр. Соборний, 151, ліквідація наслідків руйнувань через введення воєнних дій, код ДК 021:2015 45442300-0 «Захист поверхонь» у м. Запоріжжя
Очікувана вартість199 598,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-10-003915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахист поверхонь
Ім'я:Якубовська Людмила ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385132198 Факс:+380385132198ЄДРПОУ:37431796Очікувана вартість570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-26-009059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахист поверхонь
Ім'я:Якубовська Людмила ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985153632 Факс:+380985153632ЄДРПОУ:37431796Очікувана вартість536,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-18-004712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиантисептування та вогнезахист конструкцій покрівлі
Ім'я:Андрій БурдейнийE-mail: [email protected] Телефон: +380984640140, +380512558585 ЄДРПОУ:05483150Очікувана вартість41 063,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-06-21-000947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання біовогнезахисту для деревини
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-24-008485-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тонування вікон тонувальною матовою плівкою
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro