Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45442100-8»
-
ID: UA-2026-08-31-000518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт фасаду( фарбування зовнішніх стін будівлі) Опорного закалду освіти " Ржищівська гімназія " Гармонія"Ржищівської міської ради Київської області за адресою: Київська область,Обухівський район,місто Ржищів,вулиця Адмірала Петренка,будинок,2
Очікувана вартість287 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт стін спортзалу (малярні роботи)
Очікувана вартість42 518,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт будівлі Заводоуправління (інв.№100089), Код ДК 021:2015 45440000-3 Фарбування та скління
Оголошено21 серп. 18:11
Прийом пропозицій21 серп. 18:11 – 31 серп. 09:30Очікувана вартість2 650 440,97 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт Надвірнянської ФІФОЦЗ
Ім'я:Кобилюк Володимир ТарасовичE-mail: [email protected] Телефон: +380342755586 Факс:+380342755614ЄДРПОУ:03491062Очікувана вартість64 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та фарбування поверхонь стін фасаду приміщення ліцею за адресою: вул.Андріївська, 91, с.Прислуч, Рівненського району Рівненської області
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт щодо малярних робіт стелі в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчальнометодичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в
умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45442100-8 Малярні роботи Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість161 824,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт будівлі Заводоуправління (інв.№100089), Код ДК 021:2015 45440000-3 Фарбування та скління
Оголошено11 серп. 09:27
Прийом пропозицій11 серп. 09:27 – 19 серп. 09:30Очікувана вартість2 650 440,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-006611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт щодо малярних робіт стелі в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчальнометодичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в
умовах кризи в Україні (LEARN)” в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45442100-8 Малярні роботи Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість190 012,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (малярні роботи) металевої покрівлі адміністративної будівлі за адресою: Львів, Івана Франка 156. Включає механізоване очищення під тиском та знежирення, фарбування апаратами безповітряного розпилення (Airless) матеріалами замовника. Ремонт коменів, фарбування коменів, підшивка
парапету софітами. Ім'я:Скоропад Богдан ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380322764422 Факс:+380322764421ЄДРПОУ:22364151Очікувана вартість86 950,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту Облаштування найпростішого укриття ( а саме фарбування) в підвальному приміщенні
Очікувана вартість40 257,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 45440000-3 Фарбування та скління (Фарбування поверхонь в приміщенні логопедичного кабінету в КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Радісносадівської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області, що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село
Зарічне, вулиця Шкільна, 1-А - ДК 021:2015 код 45442110-1 Фарбування будівель) Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту приміщень МБК "Зоряний" за адресою: м. Конотоп, проспект Червоної Калини, 7, за кодом ДК 021-2015 (CPV): 45442100-8 Малярні роботи.
Очікувана вартість94 432,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт фасаду( фарбування зовнішніх стін будівлі) Опорного закалду освіти " Ржищівська гімназія " Гармонія"Ржищівської міської ради Київської області за адресою: Київська область,Обухівський район,місто Ржищів,вулиця Адмірала Петренка,будинок,2
Оголошено27 лип. 13:45
Прийом пропозицій27 лип. 13:45 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість287 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт Пам'ятної стели воїнам-інтернаціоналістам - щойно виявленого об'єкта культурної спадщини в м. Ковель Волинської області
Очікувана вартість23 976,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-012239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту стелі спортивної зали Школи І-ІІІ ступенів №238 Деснянського району міста Києва для підготовки до нового 2026-2027 навчального року, за адресою: вулиця Миколи Закревського 35-Б
Очікувана вартість199 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту спортивної зали (фарбування стін, стелі, відкосів) в Канівській загальноосвітній школі I-III ступенів №3 Канівської міської ради Черкаської області
Ім'я:Валентина Іванівна ПеруненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663264610 ЄДРПОУ:24415125Очікувана вартість187 669,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-002323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщень будівлі Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» ВОР в м. Вінниця, вул Хмельницьке шосе, 110, Обробка дерев'яних конструкцій та їх деталей вогнезахисними сумішами
Очікувана вартість140 916,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з фарбування стін
Очікувана вартість99 753,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-005035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуги фарбування поверхонь стін
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-001604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з порошкового фарбування
Оголошено29 черв. 10:19
Прийом пропозицій29 черв. 10:19 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість517 228,10 грн
без ПДВЗавершена