Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45442000-7»

  • ID: UA-2026-08-31-009564-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45440000-3 — Фарбування та скління (Послуги з поклейки бронеплівки)

    Ім'я:
    Юлія Соболь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:01

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:01 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-14-006589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи - ДК 021:2015 код СРV 45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт антикорозійного захисту та ущільнюючих пристроїв механічного обладнання щитової стінки НБ ГА-3). РПЗ - 7.11

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:36

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:36 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 084 989,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_010122N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    237 384,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008678-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі ЗМЕМ АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 30_000047N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    486 963,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008566-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009766N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    63 238,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт фасаду( фарбування зовнішніх стін будівлі) Опорного закалду освіти " Ржищівська гімназія " Гармонія"Ржищівської міської ради Київської області за адресою: Київська область,Обухівський район,місто Ржищів,вулиця Адмірала Петренка,будинок,2

    Ім'я:
    Світлана Марусенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975743056 ЄДРПОУ:
    20628456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    287 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000507-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009778N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    226 856,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_010120N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    195 286,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-29-000365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з нанесення броньованної плівки

    Ім'я:
    Наталія Гойденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666331735 Веб сайт:
    http://zski.com.ua
    ЄДРПОУ:
    20520233
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    128 823,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 45440000 – 3 Фарбування та скління (Послуги з нанесення (поклейки) захисної плівки (бронеплівки) на скло вікон будівель КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР). Закупівля на підставі підпункту 4 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель … товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 226 892,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 45440000 – 3 Фарбування та скління (Послуги з нанесення (поклейки) захисної плівки (бронеплівки) на скло вікон будівель КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР). Закупівля на підставі підпункту 4 пункту 13 "Особливостей здійснення публічних закупівель … товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    858 571,53 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013348-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009485N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 430,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009821N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 337,18 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013207-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009823N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 230,33 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-000901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009767)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 524,19 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-000599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009772N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 253,14 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт стін спортзалу (малярні роботи)

    Ім'я:
    Гаврилюк Наталія Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380507642123 ЄДРПОУ:
    21732664
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 518,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-000341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009523N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 311,87 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-000188-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009824N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 157,82 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-009747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_009486N)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 366,77 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 99 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro