Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45441000-0»

  • ID: UA-2026-08-31-000856-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт із заміни склопакетів в металопластикових вікнах адмінбудівлі ЗМЕМ АТ «Запоріжжяобленерго», пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рф)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 462,61 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001293-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах, а саме: поточний ремонт по заміні вікон в КЗПО«МПДМ»ДМР, за адресою: м.Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 5

    Ім'я:
    Ліка Куліш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662564436 Веб сайт:
    http://palace.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    02139920
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:44

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:44 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    149 060,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-012224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Встановлення полікарбонату в віконних рамах головного виробничого корпусу СП «ЗАВОД «ЕНЕРГІЯ» КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" за адресою: м. Київ, вул. Колекторна, 44

    Ім'я:
    Пухальська Дар’яна Андріанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 19:48

    Прийом пропозицій
    18 серп. 19:48 – 26 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    295 128,10 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-009495-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45440000-3 Фарбування та скління

    Ім'я:
    Сергій Яхимець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт:
    http://new.teplo.cn.ua/
    ЄДРПОУ:
    03357671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-001817-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту (заміна склопакетів) в нежитлових приміщеннях №7 (806) 8-й поверх, №12 18-й поверх, №65 (210) 2-й поверх, №41 (офісне AVL) 1-й поверх, №14 (1312) 13-й поверх, №3 (402) 4-й поверх, №2 (1001) 10-й поверх 2 шт., №21 цок. поверх (лаб. ворота), №3 (702) 7-й поверх, №5 (1104) … 11-й поверх, №78 (217 УП) 2-й поверх, №3 (404 канцелярія) 2-й поверх, №4 (404 канцелярія) 2-й поверх, №8 (1007 бух) 10-й поверх; №6 (607 бібл.) 6-й поверх, №1 (вхід в підвал) цокольний поверх, №1а (вхід в підвал) цокольний поверх, №15а (єдине вікно) 1-й поверх інженерно-лабораторного корпусу із його конструктивними частинами, спорудами Замовника, за адресою: місто Київ, проспект Берестейський, 57, (код ДК 021:2015: 45441000-0 Скління).

    Ім'я:
    Микола Мелашенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506357610 Веб сайт:
    http://www.insat.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01527695
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    293 016,98 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-009962-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 454410000-0 Роботи по ремонту вікон, які постраждали внаслідок повітряного удару

    Ім'я:
    Наталія Деревінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669908929, +380445967725 Веб сайт:
    http://inmech.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    05417070
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 042,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-000466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 45440000-3 «Фарбування та скління» (Послуги зі скління)

    Ім'я:
    Едуард Оскольський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 184,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-008598-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт зупинки автомобільного транспорту (заміна скла) по вул.Барона Штейнгеля в с.Городок Рівненського району, Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 940,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-012374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із заміни склопакетів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації

    Ім'я:
    Тетяна Лиса
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972680397 ЄДРПОУ:
    04057043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 917,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-05-011348-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з монтажу скла

    Ім'я:
    Двірник Павло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968868581 ЄДРПОУ:
    04356946
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-31-008218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капітальний ремонт спального корпусу №2 Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14 лінія

    Ім'я:
    Юлія Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050506 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 165 932,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-27-009241-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання меморіалу загиблим воїнам на площі «Героїв майдану» (послуги скління)

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 181,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-17-006103-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт (скління вікон) житлових будинків за адресами: вул. Шевченка(буд. № 30,45,47,49,51,61,73); вул. Євгена Півня (буд. № 3,5,6,7,8,9); вул. Баха (буд. № 90); вул. Богодухівська (буд. № 47) з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації , що склалася унаслідок падіння ракети … держави-агресора- російської федерації

    Ім'я:
    Наталія Бабенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473723948 ЄДРПОУ:
    33365678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    137 514,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-12-006673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт адміністративного будинку за адресою: вулиця Інститутська, 8, м. Київ (ліквідація наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд) (код 45440000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Лютик Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508700081 ЄДРПОУ:
    26252302
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 182,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-02-017157-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    "Заміна склопакетів" (ДК 021:2015 (CPV): 45440000-3 Фарбування та скління)

    Ім'я:
    Бахурська Лілія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677631160 ЄДРПОУ:
    25547142
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-06-011782-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт в будівлі Травматологічного корпусу КНП «МКЛ№6»ДМР із заміною склопакета двокамерного металопластикових дверей за адресою: м. Дніпро, вул.Батумська,13, згідно ДК 021-2015: 45440000-3 - Фарбування та скління (45441000-0 - Скління)

    Ім'я:
    Наталія Герасименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631088141 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-nekomercijne-pidpriemstvo-miska-klinichna-likarnya-6-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    01984441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 410,91 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-27-013268-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із заміни скла у металопластиковому каркасі в Товмацькому ліцеї Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (код ДК 021:2015:45440000-3 - Фарбування та скління)

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 645,36 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-23-016744-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення та встановлення скляних перегородок для столів

    Ім'я:
    Садовий Віталій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380660782580 Веб сайт:
    http://tsmth.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04356165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    58 247,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-23-014197-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Усунення аварії, пов’язаної з ліквідацією наслідків пожежі у приміщенні оранжереї: поточний ремонт пошкоджених вікон

    Ім'я:
    Наталія Тверітникова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969748939 ЄДРПОУ:
    20259007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 569,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-23-009831-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі скління віконних рам та заміни склопакетів за кодом ДК 021:2015: 45440000-3 — Фарбування та скління

    Ім'я:
    Ольга Шамота
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487972532 ЄДРПОУ:
    33279317
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 24 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro