Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45432110-8»

  • ID: UA-2026-08-21-010005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту приміщення дошкільного підрозділу, яке знаходиться за адресою: с.Мале Вербче вул.Центральна,41 А

    Ім'я:
    Ірина Зембіцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683233215 ЄДРПОУ:
    13982542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    151 025,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-003959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт щодо улаштування покриття підлоги з лінолеуму в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчально-методичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності … та стійкості освіти в умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45432111-5 Укладання м’якого підлогового покриття)

    Ім'я:
    Бевз Інна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:
    03598794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    164 078,51 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-010285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги укладання дерев"яної підлоги

    Ім'я:
    Любов Міщеня
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671339539 ЄДРПОУ:
    22567842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-003717-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Укладання дерев"яної підлоги

    Ім'я:
    Любов Міщеня
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671339539 ЄДРПОУ:
    22567842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-003562-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Укладання дерев"яної підлоги

    Ім'я:
    Любов Міщеня
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671339539 ЄДРПОУ:
    22567842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-008209-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту циклювання та шліфування паркету в фоє 2-го поверху Хмельницького обласного академічного музично – драматичного театру імені М.Старицького, код ДК 45432110-8 - Монтаж підлоги

    Ім'я:
    Шиманська Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382794362 Факс:
    +380382794362
    ЄДРПОУ:
    02225884
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-008613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Укладання дерев'яної підлоги у трьох куренях (№2, №3, №4) розміром 18 м2 кожний на території Музею історії сільського господарства Волині-скансен

    Ім'я:
    Галина Жучко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954259724 ЄДРПОУ:
    13344468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 880,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-013458-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Часткова заміна модульного підлогового покриття (код 45430000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Лютик Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442554794 ЄДРПОУ:
    26252302
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 19:01

    Прийом пропозицій
    24 черв. 19:01 – 2 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 634 072,71 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-009454-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт підлоги в кабінеті №7 будівлі поліклініки 2-х поверховій КП "Кролевецька лікарня" Кролевецької міської ради за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Кролевець, бульвар Шевченка, буд.57

    Ім'я:
    Корольчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683144881 ЄДРПОУ:
    02007549
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-009220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт з часткової заміни підлогового покриття (коридору) в адміністративній будівлі КП "Кролевецька лікарня" Кролевецької міської ради за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Кролевець, бульвар Шевченка, буд.57

    Ім'я:
    Корольчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683144881 ЄДРПОУ:
    02007549
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 521,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-23-008317-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт підлоги актової зали Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ "Львівська політехніка" на вул. Зарічанській, 10 в м . Хмельницький.

    Ім'я:
    Мисліборська Олена ДмитріЇвна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:
    39817752
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 857,58 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-27-016684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по укладанню штучної трави

    Ім'я:
    Лесик Людмила Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0663675058 ЄДРПОУ:
    04543387
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    53 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-17-010326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт, монтаж підлоги

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445168764 ЄДРПОУ:
    22875087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    171 368,16 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-17-005731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж поліуретанового покриття (ДК 021:2015:45432110-8 Монтаж підлоги)

    Ім'я:
    Ганна Назарчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332726200, +380504166738 ЄДРПОУ:
    20123199
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 010,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-16-010439-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по встановленню антислизового покриття (центр національного виховання учнівської молоді)

    Ім'я:
    Наталія Рибак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382703525 ЄДРПОУ:
    02231293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 992,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-05-007551-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:45430000-0 Покривання підлоги та стін - грунтування стін, стелі, покраска, укладання лінолеуму

    Ім'я:
    Оксана Садовська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967135335 ЄДРПОУ:
    38194961
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 249,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-06-004232-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Облаштування дерев"яної підлоги площею 55 кв.м. під намет Basboda

    Ім'я:
    Бура Тамара Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676733673 ЄДРПОУ:
    45333314
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 855,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-24-000982-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт будівлі №2/488 (ПТО і побутові), м. Рівне

    Ім'я:
    Ситарук Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675069212 ЄДРПОУ:
    08005801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 528,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-22-016129-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт та облаштування захисних споруд цивільного захисту (сховища Троїцького ліцею Української сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області), внутрішнє оздоблення стін, вирівнювання та улаштування підлоги, встановлення перегородок за адресою: вул. Шкільна,12/1, с. … Троїцьке Синельниківського району, Дніпропетровської області

    Ім'я:
    Наталія Шкабура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663548320 ЄДРПОУ:
    43115326
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    141 598,12 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-06-013277-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу підлоги та улаштування покриття

    Ім'я:
    Яніна Бригінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442550560 Веб сайт:
    http://www.rnbo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    21656169
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 507,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 9 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro