Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45432000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-006997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастковий ремонт, щліфування, лакування і опорядження поверхні паркетних полів загальною площею 249 кв. м у правому та лівому холах правого коридору 10-го поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Послуги з поточного ремонту підлоги в приміщенні першої молодшої групи установи" (ДК 021:2015 (CPV): 45430000-0 Покривання підлоги та стін)
Очікувана вартість199 091,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту приміщення дошкільного підрозділу, яке знаходиться за адресою: с.Мале Вербче вул.Центральна,41 А
Очікувана вартість151 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокривання підлоги та стін (укладання ламінату)
Очікувана вартість59 360,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщення укриття Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №20 "Росинка" Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість165 916,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з оздоблювальних робіт в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчально- методичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в
умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45432210-9 Покривання стін Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість163 709,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт щодо улаштування покриття підлоги з лінолеуму в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчально-методичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності
та стійкості освіти в умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45432111-5 Укладання м’якого підлогового покриття) Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість164 078,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт з покриття підлоги в лабораторії випробування вологою промислової продукції кім. № 114, в корпусі № 12 ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»; за адресою: м. Київ, вул. Метрологічна, 4 - поточний ремонт покриття підлоги в лабораторії кім. №208, відділ № 25,
в корпусі №1 ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» за адресою: м. Київ, вул. Метрологічна, 4) Оголошено13 серп. 13:55
Прийом пропозицій13 серп. 13:55 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість322 261,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-007819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з часткового ремонту, шліфування, лакування і опорядження поверхні паркетних полів, загальною площею 203 кв. м у кабінетах 320-325, 332-334 в коридорі надбудови правого крила ІІІ поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
Очікувана вартість52 727,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 45430000-0 - Покривання підлоги та стін (Заміна пошкодженого ламінованого покриття та супутніх елементів в офісних приміщеннях)
Ім'я:Крічфалуші Юрій АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380960897470 Факс:+380314324465ЄДРПОУ:03344332Очікувана вартість65 974,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт щодо покривання підлоги в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико- математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчально- методичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в
умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45432130-4 Покривання підлоги) Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість43 564,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з циклювання дерев'яної підлоги та покриття лаком
Очікувана вартість55 398,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 : 45430000-0 Покривання підлоги та стін. Поточний ремонт аварійної підлоги в груповій кімнаті ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 3 «ТЕРЕМОК» КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, Волинська область, м. Ковель, вул. Театральна 22.
Очікувана вартість164 985,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45430000-0 Покривання підлоги та стін (поточний ремонт підлоги в приміщеннях Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва за адресою: м.Київ, вулиця Жилянська,88)
Очікувана вартість199 568,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт методично-логопедичної кімнати (код ДК 021:2015 45430000-0 Покривання підлоги та стін)
Очікувана вартість44 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт по заміні лінолеуму в кабінетах №203,206 Південноукраїнського ліцею №3 Південноукраїнської міської ради)
Оголошено28 лип. 09:15
Прийом пропозицій28 лип. 09:15 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість231 568,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-010285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги укладання дерев"яної підлоги
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкладання дерев"яної підлоги
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкладання дерев"яної підлоги
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з укладення лінолеуму (з приклеюванням)
Очікувана вартість18 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro