Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45431000-7»
-
ID: UA-2026-08-07-004883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту санвузла для МГН навчально-практичного центру за професіями "Електрогазозварник", " Електрогазозварник ручного зварювання", "Газорізальник" КЗ СОР "Шосткинське ВПУ", що знаходиться за адресою: вул. Воронізька, 38, м.Шостка, Сумська область
Ім'я:Туровчик Ольга МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544920338 Факс:+380544921514ЄДРПОУ:05537526Очікувана вартість99 895,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоточний ремонт підлоги у приміщенні Тиврівського ліцею з заміною підлогової плитки з матеріалів Замовника
Очікувана вартість88 813,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт, улаштування кахелю в укритті Ліцею "Домінанта" Дніпровського району м.Києва за адресою: м.Київ, вул. Солов’яненко, 16-А
Очікувана вартість166 492,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт підлоги в приміщенні кабінету відділення фізичної реабілітації та медицини в будівлі КП "Кролевецька лікарня" Кролевецької міської ради за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Кролевець, бульвар Шевченка, буд.57
Очікувана вартість22 779,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОблицювання стін плиткою
Ім'я:Слободяник Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445168764 ЄДРПОУ:22875087Очікувана вартість184 515,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-005065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту підлоги та улаштування покриттів з керамічної плитки в побутових та виробничих приміщеннях ВПК "ПВР", ВПК "ДВР" ДП "ІЗМ МТП"
Ім'я:Голубенко Владислав ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380674489779 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено29 трав. 13:06
Прийом пропозицій29 трав. 13:06 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість2 138 735,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-006328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокривання підлоги в приміщені майстерні №1 ДПТНЗ "Фастівський ЦПТО" за адресою м.Фастів, вулиця Фастівецька,66 (ДК 021:2015 45431100-8 Укладання підлогового кахлю)
Очікувана вартість116 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-011410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт підлоги та стін в приміщенні Лешнівського ЗДО
Оголошено21 трав. 16:05
Прийом пропозицій21 трав. 16:05 – 29 трав. 01:00Очікувана вартість296 373,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-014080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкладання керамогранітного кахлю
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-013371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи4543:(2026) - ДК 021:2015: 45431200-9 — Укладання настінного кахлю (Відновлення стін після демонтажу каналізаційних лежаків туалетів та відбивання штукатурки стін у приміщенні захисної споруди №102709 Корпус №3 по вул. Проспект науки 45, у м. Києві: 1) Відновлення стін керамічними плитками на
розчині із сухої клеючої суміші) Ім'я:Лещов Євгеній СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445255575 Факс:+380445255575ЄДРПОУ:05416952Очікувана вартість59 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-003922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт підлоги та стін в приміщенні Лешнівського ЗДО
Оголошено27 квіт. 11:44
Прийом пропозицій27 квіт. 11:44 – 5 трав. 08:00Очікувана вартість296 373,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-25-010155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокривання підлоги та стін (Поточний ремонт підлоги наглядової палати відділення № 2 (лікувальний корпус на 200 ліжок) КНП "ОКПЛ КОР" за адресою: вул. Металургів, буд. 2а, смт. Нове, м. Кропивницький )
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість67 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-012786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення керамічної плитки в преміщенні плавального басейну "Посейдон" дитячо-юнацької спортивної школи КМР за адресою вул. В.Стуса 11
Очікувана вартість61 611,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-008211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт підлоги приміщень навчально-виробничої бази за адресою м. Решетилівка, вул. Великотирнівська, 6Б
Очікувана вартість60 292,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-008838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкладання керамограніту в кабінеті предмету «Захист України» (визначено за кодом ДК 021:2015 - 45430000-0 Покривання підлоги та стін)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-021572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщень, укладання плитки
Ім'я:Слободяник Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445168764 ЄДРПОУ:22875087Очікувана вартість178 136,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-017930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з улаштування підлоги керамічною плиткою
Очікувана вартість121 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-31-003262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облицювання поверхонь стін та підлоги керамічною плиткою
Очікувана вартість97 291,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-27-006836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт захисних споруд цивільного захисту (сховища Троїцького ліцею Української сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області), вирівнювання та улаштування підлоги бруківкою за адресою: вул. Шкільна,12/1, с. Троїцьке Синельниківського району, Дніпропетровської області
Очікувана вартість54 910,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-07-014215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з укладання кахлю
Очікувана вартість40 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro