Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45421141-4»

  • ID: UA-2026-08-24-005547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 45421141-4 Монтаж перегородок (Встановлення металопластикових перегородок)

    Ім'я:
    Людмила Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666208108 Веб сайт:
    http://rzsschool.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21071866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    167 866,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-012830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із виготовлення та монтажу розсувної перегородки в ПРУ КЗ ХЛ № 91 ХМР за адресою: м. Харків, проїзд Садовий, 18-Б

    Ім'я:
    Шелудько Алла Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577258400 Факс:
    +38 (057) 725-8400
    ЄДРПОУ:
    02146297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 19:22

    Прийом пропозицій
    21 серп. 19:22 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    265 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-006237-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з заміни сантехнічних перегородок в приміщеннях санвузлів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

    Ім'я:
    Марина Назаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:18 – 25 серп. 23:59
    Очікувана вартість

    1 549 485,40 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-010881-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж скляної перегородки (6316 мм. х 2544 мм) з інтегрованими розпашними дверима

    Ім'я:
    Cултанова Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443668138 ЄДРПОУ:
    04013755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    64 383,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-011834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж перегородок

    Ім'я:
    Петро Попельовський
    E-mail: [email protected] Телефон: +38966001023 ЄДРПОУ:
    37753768
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 905,81 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-008540-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж перегородок

    Ім'я:
    Федотова Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663304459 ЄДРПОУ:
    43996588
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-012310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту по влаштуванню перегородок на 5-му поверсі книжково-журнального та формного корпусів літ. «Г»; код ДК 021:2015-45420000-7 «Столярні та теслярні роботи»

    Ім'я:
    Георгій Нижник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444810487 Веб сайт:
    http://www.pk-ukraina.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    16286441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    219 998,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-08-005264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж перегородок ( Виготовлення та встановлення сантхнічних перегородок)

    Ім'я:
    Олена Мотко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459460132 ЄДРПОУ:
    05536642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 753,36 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-06-003451-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    монтаж перегородки

    Ім'я:
    Возна Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979663905 ЄДРПОУ:
    35441137
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 826,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-15-009141-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту

    Ім'я:
    Васюк Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956993200 ЄДРПОУ:
    23890781
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 635,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-26-013650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з встановлення металопластикової перегородки

    Ім'я:
    Світлана Авраменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501452054 Веб сайт:
    https://kie.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491091
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 369,31 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-24-015542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту з встановленням сантехнічних перегородок в приміщеннях санвузлів

    Ім'я:
    Жукуляк Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322513488 ЄДРПОУ:
    44168756
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    191 471,51 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-18-012701-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту з встановленням сантехнічних перегородок в приміщеннях санвузлів

    Ім'я:
    Жукуляк Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322513488 ЄДРПОУ:
    44168756
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    191 471,51 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-29-000440-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж тамбурної перегородки

    Ім'я:
    Моргуляк Людмила Іллівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964440826 Факс:
    +380964440826
    ЄДРПОУ:
    38231128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 180,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-18-025531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга зі встановлення металопластикової перегородки (місце для охорони) в будівлі Забірського опорного закладу освіти Боярської міської ради по вул. Грисюка, 2 в с. Забіря, Фастівського району, Київської області

    Ім'я:
    Віталіна Александрова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980626309 ЄДРПОУ:
    26312369
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 540,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-17-003946-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з влаштування перегородок у санвузлах будівлі ЗДО №78 за адресою : м.Львів, вул. Чукаріна,9

    Ім'я:
    Пашковська Софія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322546423 ЄДРПОУ:
    41321310
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 384,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-12-003195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт (встановлення перегородки у санвузлі Новоселівського ліцею) за адресою: вул. Шкільна,1-б, с.Українське, Синельниківського району, Дніпропетровської області

    Ім'я:
    Наталія Шкабура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663548320 ЄДРПОУ:
    43115326
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 016,05 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-08-019536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45421141-4 Монтаж перегородок

    Ім'я:
    Андрій Нєнов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677054046 ЄДРПОУ:
    44252727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-08-009740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту з встановлення сантехнічних перегородок в приміщеннях санвузлів закладу дошкільної освіти

    Ім'я:
    Жукуляк Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322513488 ЄДРПОУ:
    44168756
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    162 034,31 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-04-020692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення скляної перегородки для оптимізації приміщення майстерень гончарного та образотворчого мистецтв

    Ім'я:
    Ломакіна Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442923374 ЄДРПОУ:
    22933034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 089,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 8 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro