Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45421140-7»

  • ID: UA-2026-09-01-009959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт підвісної стелі, (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 45421146-9 «Монтаж підвісних стель»)

    Ім'я:
    Оксана Мосіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567136316 ЄДРПОУ:
    04543536
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 270,78 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009517-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 45421141-4 Монтаж перегородок (Встановлення металопластикових перегородок), за адресою 38751, с Розсошенці. вул. Шкільна, 18, Полтавського району Полтавської області).

    Ім'я:
    Людмила Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666208108 Веб сайт:
    http://rzsschool.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21071866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    167 866,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009451-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з встановлення натяжної стелі

    Ім'я:
    Вікторія Лісунова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562323055 Веб сайт:
    http://itst.org.ua
    ЄДРПОУ:
    20204271
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000903-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт стелі по об’єкту: "Шрамківська публічна бібліотека за адресою: с.Шрамківка, вул. Незалежності, 43"

    Ім'я:
    Людмила Суддя
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975756563 ЄДРПОУ:
    44084252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    105 148,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з монтажу натяжної стелі (службового кабінету розташованого на першому поверсі приміщення Казанківської селищної ради за адресою селище Казанка вул. Миру буд. 208 площею 16,6 м.кв.)

    Ім'я:
    Катерина Тарутіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678108169 ЄДРПОУ:
    04375292
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 968,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-003157-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж підвісних стель

    Ім'я:
    Оксана Іванівна Поліщук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985874704 ЄДРПОУ:
    42301232
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 548,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-006361-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столярні та теслярні роботи

    Ім'я:
    Петросян Людмила Азіровна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
    26235315
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 001,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 45421141-4 Монтаж перегородок (Встановлення металопластикових перегородок)

    Ім'я:
    Людмила Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666208108 Веб сайт:
    http://rzsschool.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21071866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    167 866,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги: Виготовлення та монтаж тканевих ролет (код ДК 021:2015 45421143-8 Монтаж жалюзі)

    Ім'я:
    Жолобова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445132036 Факс:
    +380445491472
    ЄДРПОУ:
    01039524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-012830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із виготовлення та монтажу розсувної перегородки в ПРУ КЗ ХЛ № 91 ХМР за адресою: м. Харків, проїзд Садовий, 18-Б

    Ім'я:
    Шелудько Алла Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577258400 Факс:
    +38 (057) 725-8400
    ЄДРПОУ:
    02146297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 19:22

    Прийом пропозицій
    21 серп. 19:22 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    265 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-009427-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з встановлення індивідуальних металопластикових конструкцій в прорізи з цегли в Мартусівській початковій школі за адресою: с. Мартусівка, вул. Бориспільська, буд. 7, Бориспільського району, Київської області

    Ім'я:
    Ольга Пасічник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965267841 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44070248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 619,46 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002083-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж підвісних стель

    Ім'я:
    Абрамова Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474062318 Факс:
    +380474062157
    Веб сайт:
    http://vatmvo.at.ua
    ЄДРПОУ:
    24417845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 230,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-009747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу воріт для міні-футболу в с.Вересневе

    Ім'я:
    Оксана Кафідова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672908073 ЄДРПОУ:
    04387154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-002095-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт дверей в Мартусівській початковій школі за адресою: с. Мартусівка, вул. Бориспільська, буд. 7, Бориспільського району, Київської області

    Ім'я:
    Ольга Пасічник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965267841 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44070248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 422,03 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-007823-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виготовлення та монтажу тканинних ролетів для Ужгородської філії Закарпатського обласного центру зайнятості

    Ім'я:
    Михайлюк Богдана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955531752 ЄДРПОУ:
    02771546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 480,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-006237-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з заміни сантехнічних перегородок в приміщеннях санвузлів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

    Ім'я:
    Марина Назаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:18 – 25 серп. 23:59
    Очікувана вартість

    1 549 485,40 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-009791-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виготовлення та монтажу вертикальних жалюзів

    Ім'я:
    Михайлюк Богдана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955531752 ЄДРПОУ:
    02771546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 920,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-009751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    натяжні стелі та кріплення

    Ім'я:
    Деречей Неоніла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678896391 ЄДРПОУ:
    26415046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-007048-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з поточного ремонту дверей в Мартусівській початковій школі за адресою: с. Мартусівка, вул. Бориспільська, буд. 7, Бориспільського району, Київської області

    Ім'я:
    Ольга Пасічник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965267841 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44070248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 450,04 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-004811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту з улаштування підвісної стелі Армстронг в кабінеті хімії Драбинівського НВК

    Ім'я:
    Мороз Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт:
    http://drabynivska.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04382518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 175,58 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 72 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro