Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45421132-8»
-
ID: UA-2026-08-31-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Поточний ремонт з заміни віконних блоків на металопластикові з наклеюванням захисної (броньованої) плівки на вікна та двері в 3-х поверховій будівлі ЗВЕМ АТ "Запоріжжяобленерго", пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру,
спричиненого збройною агресією рф) Очікувана вартість1 807 004,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вікна Хорошівського управління Житомирської філії Житомирського обласного центру зайнятості за адресою: Житомирська область, селище Хорошів, вулиця Незалежності, 26, за кодом ДК 021:2015 "45420000-7 Столярні та теслярні роботи".
Очікувана вартість20 682,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт адміністративної будівлі ГУНП в Сумській області (заміна вікон) ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярські роботи
Очікувана вартість156 923,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення вікон
Ім'я:Абрамова Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474062318 Факс:+380474062157Веб сайт: ЄДРПОУ:24417845Очікувана вартість197 986,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45420000-7 Столярні та теслярні роботи (послуги із встановлення (монтажу) металопластикових вікон у Державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Сумській області» за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 23)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість37 219,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та встановлення склопакетів та дверей
Очікувана вартість164 044,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж металопластикових вікон та склопакетів
Очікувана вартість21 285,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАварійно-поточний ремонт (заміна) вікон (після пошкодження в результаті дій воєнного характеру) в приміщенні адміністративного будинку с. Розсошенці Полтавського району Полтавської області
Очікувана вартість2 385 125,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту по встановленню вікон у службових приміщеннях будівлі Сумського апеляційного суду, що знаходиться за адресою: 40606, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд. 28
Ім'я:Ємельянов Юрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380542607890 ЄДРПОУ:42267878Оголошено13 серп. 10:23
Прийом пропозицій13 серп. 10:23 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість135 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-011420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Поточний ремонт з заміни дерев`яних віконних блоків на металопластикові з наклеюванням бронеплівки на вікна в будівлі Запорізького РЕМ АТ «Запоріжжяобленерго»)
Очікувана вартість181 954,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги Встановлення склопакету (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 – 45421132-8-Встановлення вікон)
Очікувана вартість3 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:45420000-7–Столярні та теслярні роботи (послуги по заміні віконних блоків у відділенні №10 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ТОВАРИСТВА «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» за адресою: вул.Самойловича Данила,1
м. Дніпро.) Оголошено5 серп. 11:04
Прийом пропозицій5 серп. 11:04 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість310 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-012801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж/демонтаж металопластикового вікна
Очікувана вартість2 000,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з монтажу металопластикових конструкцій
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу пошкоджених металопластикових конструкцій та монтажу нових металопластикових конструкцій.
Очікувана вартість11 917,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт по заміні окремих віконних блоків приміщень будівлі амбулаторії №10 КНП «Правобережний центр первинної медико-санітарної допомоги» ЗМР, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Дудикіна, 6/вул. Щаслива, 1" (код ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Оголошено31 лип. 11:41
Прийом пропозицій31 лип. 11:41 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість825 941,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-002334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з доставки, демонтажу та монтажу вхідних дверей та металопластикових вікон
Очікувана вартість17 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення вікон: 1.Монтаж підвіконня 2.Монтаж віконних провітрювачів
Очікувана вартість5 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж металопластикових конструкцій
Ім'я:Алла ЗахароваE-mail: [email protected] Телефон: +380675670373, +380675670373 ЄДРПОУ:01984027Очікувана вартість63 043,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з Поточного ремонту із встановлення (заміни) віконних блоків із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками з метою проведення заходів з підвищення теплостійкості будівлі Жовтоводського закладу дошкільної освіти №18 "Ромашка", за адресою: м.Жовті Води, вул. Музейна, буд. 11А, Кам'янський
р-н, Дніпропетровська обл., 52210 Очікувана вартість89 485,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro