Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45421100-5»
-
ID: UA-2026-08-31-012249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар вул. Володимира Грищенка, буд. 26 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові
будинки з трьома та більше квартирами] Оголошено31 серп. 18:21
Прийом пропозицій31 серп. 18:21 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар Шевченка, буд. 42 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та
більше квартирами] Оголошено31 серп. 16:59
Прийом пропозицій31 серп. 16:59 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар Центральний, буд. 7 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та
більше квартирами] Оголошено31 серп. 15:25
Прийом пропозицій31 серп. 15:25 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт корпусу учбових майстерень заміна дверних блоків та вікон /літер В-3/ Відокремленого структурного підрозділу "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" в м. Луцьку по вул. Конякіна, 5
Оголошено31 серп. 14:30
Прийом пропозицій31 серп. 14:30 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-005263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Героїв полку «Азов», буд. 147а у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з
трьома та більше квартирами] Оголошено31 серп. 13:24
Прийом пропозицій31 серп. 13:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Героїв полку «Азов», буд. 134 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з
трьома та більше квартирами] Оголошено31 серп. 08:50
Прийом пропозицій31 серп. 08:50 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт підвісної стелі, (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 45421146-9 «Монтаж підвісних стель»)
Очікувана вартість45 270,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 45421141-4 Монтаж перегородок (Встановлення металопластикових перегородок), за адресою 38751, с Розсошенці. вул. Шкільна, 18, Полтавського району Полтавської області).
Ім'я:Людмила ЗахарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380666208108 Веб сайт: ЄДРПОУ:21071866Очікувана вартість167 866,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення натяжної стелі
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу фурнітури пластикових дверей
Очікувана вартість3 809,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Монтаж блоку дверного міжкімнатного дерев'яного з перегородкою)
Очікувана вартість17 622,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Поточний ремонт з заміни віконних блоків на металопластикові з наклеюванням захисної (броньованої) плівки на вікна та двері в 3-х поверховій будівлі ЗВЕМ АТ "Запоріжжяобленерго", пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру,
спричиненого збройною агресією рф) Очікувана вартість1 807 004,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Поточний ремонт в бюджетних установах, а саме: заміна віконних блоків на запасних (евакуаційних) виходах будівлі Запорізької гімназії № 89 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Михайлова, 15» ( код ДК 021:2015 – 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних
конструкцій) Очікувана вартість97 604,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги зі встановлення дверей металевих утеплених
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту із встановлення металопластикових дверей
Очікувана вартість199 404,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування металопластикових вікон, дверей, Вишнівського академічного ліцею №1 Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, за адресою: Бучанський район, м.Вишневе, вул.Освіти, будинок 9 (код ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Очікувана вартість82 184,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт житлового фонду. Заміна вхідних дверей в під’їзді № 5 житлового будинку №121 по вул.Клубній в м.Конотоп Конотопської міської територіальної громади»
Очікувана вартість94 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт житлового фонду. Заміна вхідних дверей в під’їзді № 4 житлового будинку №119 по вул.Клубній в м.Конотоп Конотопської міської територіальної громади»
Очікувана вартість66 359,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт стелі по об’єкту: "Шрамківська публічна бібліотека за адресою: с.Шрамківка, вул. Незалежності, 43"
Очікувана вартість105 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro