Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45410000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-003062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оштукатурювання стін вхідної групи та пантуса на території ДУ "Східне ТМО МВС" за адресою м. Дніпро, вул. Полігонна, 16
Оголошено26 серп. 10:53
Прийом пропозицій26 серп. 10:53 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-002846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтукатурні роботи, ДК 021:2015 код 45410000-4 штукатурні роботи.
Очікувана вартість23 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщень Одеської Гімназії № 46 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, вулиця Космонавтів, 70
Очікувана вартість196 772,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт коридору №30 нежитлової будівлі учбового корпусу, що знаходиться по вул. Грушевського № 21Б в м. Коростені Житомирської області ДК 021:2015: 45410000-4 Штукатурні роботи
Очікувана вартість160 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтукатурні роботи в укритті Ліцею "Домінанта" Дніпровського району м.Києва за адресою: м.Київ, вул.Юності,3
Очікувана вартість32 708,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклювання стін та стелі в класі хімії Лип'янського ліцею Лип’янської сільської ради, що знаходиться за адресою вул. Шкільна, 1, с. Лип’янка, Звенигородського району, Черкаської області
Очікувана вартість36 072,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпаклювання стін та стелі в класі фізики Лип'янського ліцею Лип’янської сільської ради, що знаходиться за адресою вул. Шкільна, 1, с. Лип’янка, Звенигородського району, Черкаської області
Очікувана вартість35 589,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту центрального входу навчального закладу на об’єкті: Олександрівський ліцей Гречаноподівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області за адресою: с. Олександрівка ,вул.Шкільна,20 Криворізький район Дніпропетровська область
Очікувана вартість83 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту будівлі департаменту гуманітарної політики (шпаклювання)
Очікувана вартість37 009,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з штукатурних робіт
Ім'я:Павлова Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445156416 ЄДРПОУ:03871971Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт опорядження стін окремих приміщень адміністративної будівлі Управління поліції охорони в Тернопільській області за адресою вул.Петрушевича, 5 в м.Тернопіль
Очікувана вартість197 337,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт відкосів у будівлі
Очікувана вартість30 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту тріщин у внутрішніх стінах будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міська поліклініка №21» Харківської міської ради за адресою: м. Харків, вул. Тарасенка Георгія, буд. 126
Ім'я:Третяк НаталяE-mail: [email protected] Телефон: 380995200799 Факс:(057)725-12-61Веб сайт: ЄДРПОУ:34017661Очікувана вартість199 794,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт в КЗ «Бобринецький ліцей № 1» Бобринецької міської ради за адресою: вулицяМиколаївська, 64, місто Бобринець, Кіровоградська область (Договір цивільно-правового характеру)
Очікувана вартість91 484,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт в КЗ «Бобринецький ліцей № 1» Бобринецької міської ради за адресою: вулицяМиколаївська, 64, місто Бобринець, Кіровоградська область (Договір цивільно-правового характеру)
Очікувана вартість96 857,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45410000-4: штукатурні роботи
Очікувана вартість9 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт штукатурки стін у приміщенні Золотоніського академічного ліцею ім. М.Драй-Хмари Золотоніської міської ради Черкаської області.
Очікувана вартість10 114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45410000-4 Штукатурні роботи (Послуга з поточного ремонту фасаду корпусу 2 ліцею № 6 Подільської міської ради Подільського району Одеської області за адресою: бульвар Бірзульський, 48, м. Подільськ, Одеська область, 66302)
Очікувана вартість159 712,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з штукатурних робіт створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико- математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчально- методичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в умовах кризи
в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45410000- 4 Штукатурні роботи Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість165 400,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту відкосів ( штукатурні роботи)
Очікувана вартість22 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro