Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45350000-5»

  • ID: UA-2026-09-01-000023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Механо-монтажні роботи

    Ім'я:
    Лілія Кукшина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979977107 Веб сайт:
    http://brovary-school10.edukit.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    25657557
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 00:16

    Прийом пропозицій
    1 вер. 00:16 – 17 вер. 23:58
    Очікувана вартість

    238 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 20 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-007913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з переобладнання вантажопідіймального обладнання: кран зі збільшеною висотою підйому та електротельфер зі зменшеною будівельною висотою, 5т, висота підйому 9м. на КНС-1А (інв. № 175) КП "ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ" за адресою м. Вінниця, вул. Є. Коновальця, 1 та виготовлення проектно-кошторисної … документації

    Ім'я:
    Лариса Король
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432537398, +380432537398 ЄДРПОУ:
    03339012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:00

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:00 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    1 857 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 4 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-004470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виконання будівельно-монтажних робіт: «Реконструкція. Встановлення додаткового теплообмінника замкнутого контуру охолодження генератора. ЕБ №1 Хмельницької АЕС. БМР. ПНР»

    Ім'я:
    Чирук Інна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:43

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:43 – 17 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    45 711 317,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 8 г. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003288-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції системи газопостачання

    Ім'я:
    Дрига Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967464627 ЄДРПОУ:
    41865996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 888,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001897-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Демонтаж вертикальної підіймальної платформи за адресою:м.Львів,площа Андрія Парубія,2

    Ім'я:
    Марта Євгенівна Струс
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671699135 ЄДРПОУ:
    25255072
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    158 842,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011562-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з підʼєднання до мережі, підключення та налагодження автоматичних воріт

    Ім'я:
    Дмитрій Телелеков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445139864 ЄДРПОУ:
    43914945
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008953-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу та демонтажу насоса на артвердловині по вул. Вишнівецька

    Ім'я:
    Оксана Гасса
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977299941 ЄДРПОУ:
    31966157
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення платформи підйомника з вертикальним переміщенням для осіб з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення, за адресою: м.Київ, вул.Академіка Заболотного, 150

    Ім'я:
    Санченко Ольга Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442000326 ЄДРПОУ:
    05417101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капітальний ремонт системи газопостачання в частині заміни вузла обліку газу на ГРУ в котельні № 50 вул. Польова 3, с-ще Черкаське, Самарівський р-н, Дніпропетровської області

    Ім'я:
    Тетяна Бондаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671606827 ЄДРПОУ:
    45131360
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 383 677,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника: «Реконструкція системи газопостачання котельні «***» за адресою: вул.***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»

    Ім'я:
    Відділ з публічних закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:
    03342184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 159,17 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005334-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника: «Реконструкція системи газопостачання котельні «***» за адресою: вул.***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»

    Ім'я:
    Відділ з публічних закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:
    03342184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 159,17 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010398-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механо-монтажні роботи (Виконання робіт по ремонту спецтехніки, а саме: - автопідйомника АП-18 на базі шасі ГАЗ-3309 реєстраційний номер СВ4956ВА.)

    Ім'я:
    Лойченко Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0462654506 ЄДРПОУ:
    22815333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    138 442,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механо-монтажні роботи (Виконання робіт по ремонту спецтехніки, а саме: - крана автомобільного КТА-25 на базі шасі КРАЗ-65053 реєстраційний номер СВ8772ВВ.)

    Ім'я:
    Лойченко Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0462654506 ЄДРПОУ:
    22815333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    334 338,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002431-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції газових мереж на об’єкті Замовника:"Реконструкція системи газопостачання котельні "***" за адресою: вул. ***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область"

    Ім'я:
    Відділ з публічних закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:
    03342184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 137,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002268-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції газових мереж на об’єкті Замовника:"Реконструкція системи газопостачання котельні "***" за адресою: вул. ***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область"

    Ім'я:
    Відділ з публічних закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:
    03342184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 137,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механо-монтажні роботи (відновлення газопостачання)

    Ім'я:
    Євген Лукашенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372575007 ЄДРПОУ:
    02910120
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 440,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007197-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механо-монтажні роботи (Проведення робіт з діагностики, технічного обслуговуванню та ремонту транспорту, а саме: - Автопідйомник IV-AGP 18 реєстраційний номер СВ7462ЕА; - Автопідйомник IV-AGP 18К реєстраційний номер СВ3243ЕР.)

    Ім'я:
    Лойченко Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0462654506 ЄДРПОУ:
    22815333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    53 021,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003502-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 45350000-5 Механо-монтажні роботи (Монтаж лінії газопостачання (киснева лінія) в приміщенні лікарні)

    Ім'я:
    Волошин Леся Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971621033 ЄДРПОУ:
    01997297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтажні роботи

    Ім'я:
    Романко Наталія Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961973012 ЄДРПОУ:
    44014833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-008015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45350000-5 Механо-монтажні роботи

    Ім'я:
    Калюжна Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990663008 ЄДРПОУ:
    05524660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 301 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro