Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45343100-4»
-
ID: UA-2026-09-03-012672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45343100-4 - Роботи із забезпечення вогнезахисту
Ім'я:Наталія Володимирівна КозирєваE-mail: [email protected] Телефон: +380957693508 ЄДРПОУ:03189073Очікувана вартість116 623,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій в приміщеннях музейного комплексу за адресою: м.Львів, проспект Чорновола, 45 Г
Очікувана вартість99 983,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного обробляння дерев'яних конструкцій горища адмінбудівлі
Очікувана вартість45 769,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного обробляння дерев'яних конструкцій на об'єкті "Будівля Петрокорбівської філії Верблюзького ліцею Кам'янецької селищної ради."
Очікувана вартість79 997,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи (послуги) з вогнезахисного обробляння дерев'яних конструкцій даху із застосуванням вогнезахисного складу в приміщенні Болехівського закладу дошкільної освіти "Зірочка" Болехівської міської ради Івано-Франківської області по вул. Коперника, 2 в місті Болехові Калуського району
Івано-Франківської області Очікувана вартість24 916,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту на вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій покрівлі на об`єкті: горищне приміщення Одеської школи мистецтв № 2 імені О. К. Глазунова за адресою: м. Одеса, вул. Тираспольська, 20
Очікувана вартість52 653,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з вогнегасного обробляння деревини
Очікувана вартість59 887,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45343100-4 Роботи із забезпечення вогнезахисту
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість114 839,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV): 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (послуги з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій будівель (Садиба шинкаря; Садиба батюшки; Садиба старости; Церква св. Миколая) за адресою: с. Стецівка (Козацький хутір), Черкаський район,
Черкаська область) Оголошено11 серп. 18:16
Прийом пропозицій11 серп. 18:16 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість269 930,59 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-000220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнезахисне оброблtння дерев'яних конструкцій
Очікувана вартість49 768,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнебіозахисна обробка дерев’яних конструкцій горищ по вул. Рейтарській, 8/5А, провулку Музейному, 10а, 12 та вул. Хрещатик, 34
Оголошено5 серп. 16:58
Прийом пропозицій5 серп. 16:58 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість226 300,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-008048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробляння дерев'яних конструкцій
Очікувана вартість78 828,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного оброблення декорацій та тканин по об'єкту: Мошоринський сільський будинок культури Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Мошорине, вул. Центральна, 1-Є
Очікувана вартість24 991,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій по об'єкту: Мошоринський сільський будинок культури Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Мошорине, вул. Центральна, 1-Є
Очікувана вартість69 954,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій даху доступних до обробки, крім тих що знаходяться після паро та гідроізоляції до яких немає доступу, розчином ДСА - 2 в будівлі Новомар’ївського сільського будинку культури Новомар’ївська сільська рала Вознесенського району
Миколаївської області за адресою: вулиця Данили Галицького, 19а, село Новомар’ївка, Вознесенський район, Миколаївська область, 55424 Ім'я:Анатолій ЗакусіловE-mail: [email protected] Телефон: +380512532122 Веб сайт: ЄДРПОУ:04376009Очікувана вартість54 706,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнезаахисна обробка дерев'яних конструкцій підлоги будівлі столярного цеху Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії, за адресою: вул. Панаса Саксаганського, 59. .
Ім'я:Яворська Людмила ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503945642 Веб сайт: ЄДРПОУ:02226056Очікувана вартість16 998,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-006117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з вогнезахисної обробки деревяних конструкцій даху, доступних до обробки, крім тих, що знаходяться після паро- та гідроізоляції, до яких немає доступу, розчином ДСА-2 в будівлі гуртожитку Вознесенського професійного ліцею за адресою: вул. Соборності, 6, м.Вознесенськ, Миколаївської
обл., 45343100-4 Роботи із забезпечення вогнезахисту Очікувана вартість69 998,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з вогнезахисної обробки деревяних конструкцій даху, доступних до обробки, крім тих, що знаходяться після паро- та гідроізоляції, до яких немає доступу, розчином ДСА-2 в будівлі гуртожитку Вознесенського професійного ліцею за адресою: вул. Соборності, 6, м.Вознесенськ, Миколаївської
обл., 45343100-4 Роботи із забезпечення вогнезахисту Очікувана вартість69 998,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-011208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV): 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (послуги з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій будівель (Садиба шинкаря; Садиба батюшки; Садиба старости; Церква св. Миколая) за адресою: с. Стецівка (Козацький хутір), Черкаський район,
Черкаська область) Оголошено9 лип. 17:54
Прийом пропозицій9 лип. 17:54 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість269 930,59 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-09-011138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи із забезпечення вогнезахисту
Очікувана вартість24 688,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro