Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45343000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-013569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту пожежної сигналізації в школі І-ІІІ ступенів № 58 за адресою пров. Алли Горської, 3, Шевченківського району, міста Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) 45343000-3 встановлення протипожежного обладнання)
Оголошено2 вер. 18:21
Прийом пропозицій2 вер. 18:21 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-008770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання робіт по об’єкту: «Реконструкція системи пожежної сигналізації з улаштуванням автоматичної системи пожежної сигналізації і впровадженням системи оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі на станції метрополітену «Вокзальна» у приміщеннях пішохідних переходів у місті Дніпрі»
Оголошено21 серп. 14:31
Прийом пропозицій21 серп. 14:31 – 7 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-21-005266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт автоматичної системи пінного пожежогасіння Вагоноремонтного заводу КП «Київський метрополітен» на вул. Вифлеємська, 30 у Дніпровському районі м. Києва
Оголошено21 серп. 12:02
Прийом пропозицій21 серп. 12:02 – 21 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-005225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги із перезарядки вогнегасників
Очікувана вартість23 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій в приміщеннях музейного комплексу за адресою: м.Львів, проспект Чорновола, 45 Г
Очікувана вартість99 983,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного обробляння дерев'яних конструкцій горища адмінбудівлі
Очікувана вартість45 769,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вогнезахисного обробляння дерев'яних конструкцій на об'єкті "Будівля Петрокорбівської філії Верблюзького ліцею Кам'янецької селищної ради."
Очікувана вартість79 997,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежні монтажні послуги з влаштуванням оглядового колодця, лічильника води, пожежних кранів, пожежних рукавів з приєднанням до центрального водопостачання в ЗОШ І-ІІІ ступенів села Городниця, Чортківського району, Тернопільської області за адресою: вул. Центральна 323а, Чортківського району,
Тернопільської області Очікувана вартість62 197,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування систем пожежної сигналізації, керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання)
Переяславської гімназії №2 (корпус №1) Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський район, Київська обл., вулиця Сікорського Михайла, 4 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість571 845,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування систем пожежної сигналізації, керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання)
Переяславської гімназії №5 Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський район, Київська обл., вулиця Космонавтів,22 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість1 212 433,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування систем пожежної сигналізації, керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання)
Переяславської початкової школи Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський район, Київська обл., вулиця Тараса Шевченка, 20 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість538 506,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської територіальної громади - Влаштування систем пожежної сигналізації, керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) Переяславської
гімназії №1 Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський район Київська обл., вулиця Гімназійна,4 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість1 245 988,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської територіальної громади - Влаштування систем пожежної сигналізації, керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) Переяславської
гімназії №1 Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський район Київська обл., вулиця Гімназійна,4 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість1 245 988,99 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-16-000113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи (послуги) з вогнезахисного обробляння дерев'яних конструкцій даху із застосуванням вогнезахисного складу в приміщенні Болехівського закладу дошкільної освіти "Зірочка" Болехівської міської ради Івано-Франківської області по вул. Коперника, 2 в місті Болехові Калуського району
Івано-Франківської області Очікувана вартість24 916,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування систем пожежної сигналізації, керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання)
Переяславської гімназії №2 (корпус №2) Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський район, Київська обл., вулиця Богдана Хмельницького, 30 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість647 081,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту на вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій покрівлі на об`єкті: горищне приміщення Одеської школи мистецтв № 2 імені О. К. Глазунова за адресою: м. Одеса, вул. Тираспольська, 20
Очікувана вартість52 653,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з вогнегасного обробляння деревини
Очікувана вартість59 887,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45343100-4 Роботи із забезпечення вогнезахисту
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість114 839,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги протипожежного призначення, а саме: ремонтно-відновлювальні роботи, налагодження після виконання ремонтно-відновлювальних робіт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу на об'єкті Замовника Доброолександрівський ліцей
Очікувана вартість30 150,79 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV): 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (послуги з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій будівель (Садиба шинкаря; Садиба батюшки; Садиба старости; Церква св. Миколая) за адресою: с. Стецівка (Козацький хутір), Черкаський район,
Черкаська область) Оголошено11 серп. 18:16
Прийом пропозицій11 серп. 18:16 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість269 930,59 грн
без ПДВКваліфікація