Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45342000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-011259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів. Послуги – оплата послуг для здійснення інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури сектору систем життєзабезпечення критичної інфраструктури (водопостачання), а саме послуги з облаштування захисту модульної станції
очищення питної води Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість119 606,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту території (монтаж огорожі)
Очікувана вартість106 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у Звенигородському надлісництві, Черкаської області у тому числі: Лот 1: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 2 виділі 2 Потаського лісництва
Звенигородського надлісництва, Черкаська область в обсязі 829 м.; Лот 2: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 21 виділі 10 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 451 м.; Лот 3: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 24 виділі 7_1 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 571 м.; Лот 4: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 38 виділі 4_1 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 662 м.; Лот 5: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 61 виділі 9_2 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 1023 м.; Лот 6: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 90 виділі 3 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 496 м.; Лот 7: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 91 виділі 4_5 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 768 м.; Лот 8: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 91 виділі 5 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 274 м; Лот 9: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 32 виділі 6 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 374 м. Оголошено19 серп. 16:48
Прийом пропозицій19 серп. 16:48 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 434 621,84 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-004937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення захисних засобів (габіонів та антидронових сіток) за кодом ДК 021:2015: 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Оголошено19 серп. 12:00
Прийом пропозицій19 серп. 12:00 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість833 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-19-001132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуга зі встановлення огорожі)
Очікувана вартість20 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж стовпів для огорожі
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення та заповнення габіонів (сітчастих конструкцій)
Оголошено5 серп. 14:11
Прийом пропозицій5 серп. 14:11 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість380 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-007408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів за кодом ДК 021:2015 - 45340000-2 (послуги з монтажу деталей до поручня перил на Пішохідно - велосипедному мостовому переході між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" в м. Києві)
Очікувана вартість97 841,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту паркану за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с.Іванівка, вул.Шевченка,1 (код за ЄЗС ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів).
Очікувана вартість95 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у Звенигородському надлісництві, Черкаської області у тому числі: Лот 1: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі у кварталі 15 виділі 5
Вільхівецького лісництва Звенигородського надлісництва; Лот 2: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 45 виділі 4,1 Козачанського лісництва Звенигородського надлісництва; Лот 3: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 63 виділі 4,2 Козачанського лісництва Звенигородського надлісництва Оголошено29 лип. 14:31
Прийом пропозицій29 лип. 14:31 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість477 943,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗведення огорож
Ім'я:Валерія ЛозовськаE-mail: [email protected] Телефон: +380486322881, +380500570093 ЄДРПОУ:20994698Очікувана вартість141 238,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-004486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з встановлення дорожнього огородження металевого бар’єрного типу (колесовідбійний брус) з використанням установки для забивання стояків (ДК021:2015: 45340000-2 — Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
Оголошено22 лип. 12:08
Прийом пропозицій22 лип. 12:08 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 384 045,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоточний ремонт огорожі по вулиці Нова 4 А в селищі Бородянка Київськогої області
Ім'я:Рябоконь Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380965847486 ЄДРПОУ:40599484Очікувана вартість121 993,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у Звенигородському надлісництві, Черкаської області у тому числі: Лот 1: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 2 виділі 2 Потаського лісництва
Звенигородського надлісництва, Черкаська область в обсязі 829 м.; Лот 2: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 21 виділі 10 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 451 м.; Лот 3: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 24 виділі 7_1 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 571 м.; Лот 4: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 38 виділі 4_1 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 662 м.; Лот 5: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 61 виділі 9_2 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 1023 м.; Лот 6: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 90 виділі 3 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 496 м.; Лот 7: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 91 виділі 4_5 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 768 м.; Лот 8: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 91 виділі 5 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 274 м; Лот 9: Послуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кварталі 32 виділі 6 Потаського лісництва Звенигородського надлісництва, Черкаська область, в обсязі 374 м. Оголошено20 лип. 13:03
Прийом пропозицій20 лип. 13:03 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 434 621,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-001212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з облаштування захисними засобами (антидроновою сіткою) територій прилеглих до будівель КНП «Лівобережний ЦПМСД №2» ЗМР ( за кодом ДК 021:2015: 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
Оголошено15 лип. 09:52
Прийом пропозицій15 лип. 09:52 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість415 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-005308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та встановлення огорожі
Очікувана вартість77 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення тимчасової огорожі від пошкодження дикими тваринами лісових культур у кв. 11 виділі 1.2 Тимошівського лісництва Чигиринського надлісництва, Черкаської області в обсязі 710 м.п.
Оголошено13 лип. 17:15
Прийом пропозицій13 лип. 17:15 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість186 964,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість70 602,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-008256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та облаштування навісу
Очікувана вартість145 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-005018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт огорожі кладовища в с. Кубряки Миколаївського району Миколаївської області - код ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Оголошено18 черв. 12:30
Прийом пропозицій18 черв. 12:30 – 26 черв. 00:01Очікувана вартість379 985,00 грн
з ПДВЗавершена