Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45340000-2»

  • ID: UA-2026-09-03-010595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) будівель Г5 , Е4 та прилеглих до них територій ДУ «ТМО МВС України по Запорізькій області» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Апухтіна Дмитра, будинок 29. ДК 021:2015 код 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів

    Ім'я:
    Ірина Васютіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977926930 ЄДРПОУ:
    08734500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:31

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:31 – 19 вер. 15:08
    Очікувана вартість

    471 705,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 5 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013569-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації в школі І-ІІІ ступенів № 58 за адресою пров. Алли Горської, 3, Шевченківського району, міста Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) 45343000-3 встановлення протипожежного обладнання)

    Ім'я:
    Пилипчук Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444836361 ЄДРПОУ:
    37470086
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 18:21

    Прийом пропозицій
    2 вер. 18:21 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    304 166,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 13 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуги з влаштування навісу над входом у приміщення)

    Ім'я:
    Тарас Маланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681463989 ЄДРПОУ:
    20001645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:36

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:36 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    125 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 22 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010071-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів

    Ім'я:
    Гаврильчук Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 0970023226 ЄДРПОУ:
    34064800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:18

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:18 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    366 896,85 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 13 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008979-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів.

    Ім'я:
    Юрій Іванов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501763292 ЄДРПОУ:
    24980724
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:42 – 15 вер. 15:05
    Очікувана вартість

    1 643 979,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 4 г. 58 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007915-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 45340000 – 2 «Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів» (Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) об’єктів на території КНП "Міська лікарня №7" ЗМР)

    Ім'я:
    Гребенюк Олена Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957164805 ЄДРПОУ:
    35535544
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:12

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:12 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 194 137,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 13 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006548-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з улаштування захисних споруд (габіонних конструкцій) та відсипки сипучих матеріалів за кодом ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів

    Ім'я:
    Тетяна Мельничук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637667581 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:51

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:51 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    2 833 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-002909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Влаштування інженерного +++ Нафтової насосної для відкачки нафти +++, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, +++

    Ім'я:
    Шаповал Юрій Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 10:53

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:53 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    20 698 306,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 1 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011396-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Влаштування інженерного +++ об'єктів АТ Укрнафта +++. Підсилення +++ТП-31, Сумська обл. Охтирський р-он., +++

    Ім'я:
    Гришко Каріна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631644345 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:09 – 10 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 838 610,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-009951-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Облаштування споруд +++ ДГЗСУ +++ (ПТ-1), Сумська обл., Роменський р-н, +++

    Ім'я:
    Гришко Каріна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631644345 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:09

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:09 – 5 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    3 376 377,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 1 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-008770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Виконання робіт по об’єкту: «Реконструкція системи пожежної сигналізації з улаштуванням автоматичної системи пожежної сигналізації і впровадженням системи оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі на станції метрополітену «Вокзальна» у приміщеннях пішохідних переходів у місті Дніпрі»

    Ім'я:
    Юлія Геннадіївна Чепурко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504825501 ЄДРПОУ:
    21927215
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:31

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:31 – 7 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    5 805 332,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 2 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-005266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт автоматичної системи пінного пожежогасіння Вагоноремонтного заводу КП «Київський метрополітен» на вул. Вифлеємська, 30 у Дніпровському районі м. Києва

    Ім'я:
    Швець Олена Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385936 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 12:02

    Прийом пропозицій
    21 серп. 12:02 – 21 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    34 045 864,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 дн. 5 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-002561-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Oблаштування споруд +++ ГРС +++ (+++ 69499) Сумська область, Охтирський район, +++

    Ім'я:
    Шаповал Юрій Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:34

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:34 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    2 868 151,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 1 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-000640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Облаштування споруд +++ ГРС +++ (+++ 69497) , Сумська область, Охтирський район, +++

    Ім'я:
    Шаповал Юрій Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 09:07

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:07 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    5 007 206,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-000816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій соціального характеру, а саме надання послуг з встановлення захисних сіток на території м. Нікополь Дніпропетровської області

    Ім'я:
    Микола Тимошенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663357397 ЄДРПОУ:
    26136719
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 895 785,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з вогнезахисної обробки дерев`яних конструкцій на об`єктах АТ "Харківобленерго"

    Ім'я:
    Маханькова Тетяна Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    578 514,97 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012672-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45343100-4 - Роботи із забезпечення вогнезахисту

    Ім'я:
    Наталія Володимирівна Козирєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957693508 ЄДРПОУ:
    03189073
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    116 623,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга по встановленню секційної огорожі

    Ім'я:
    Іляна Пташинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971091352 ЄДРПОУ:
    04343903
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 812,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-013825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт огорожі на цвинтарі в с.Хмелиська Тернопільського району Тернопільської області

    Ім'я:
    Розгон Людмила Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0354321010 ЄДРПОУ:
    03353800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 998,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-013455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт частини огорожі КЗ ЛОР " Ходорівський психоневрологічний інтернат" по вул. Стрийська,68, с.Жирова Стрийського району Львівської області

    Ім'я:
    Чапляк Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966206350 ЄДРПОУ:
    03188984
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro