Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45332300-6»
-
ID: UA-2026-08-20-008534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування водостоків
Очікувана вартість130 434,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування системи водовідведення в комунальному закладі "Микулинецький ліцей Якушинецької сільської ради Вінницької області".
Очікувана вартість59 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодопровідні та санітарно-технічні роботи
Очікувана вартість43 522,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту мереж водопостачання закладу дошкільної освіти "Зірочка" Обухівської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Обухівський р-н, м. Обухів, вул. Каштанова, 5.
Очікувана вартість59 027,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-001225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення водовідвідних воронок на мосту через річку Сула по вул.Покровський узвіз в м. Ромни Сумської області
Очікувана вартість40 354,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-002585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт по обєкту "Улаштування водостоків Солобковецької сільської ради за адресою вул.Грушевського,2,2 с.Солобківці Хмельницький район Хмельницької області"
Ім'я:Кривдик Наталія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:+380385329367ЄДРПОУ:04402729Очікувана вартість199 596,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт водосточної системи будівлі Доброкриничанського ЗДО
Очікувана вартість199 991,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-004871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування водостічної системи з будівлі навчального комбінату АТ «Прикарпаттяобленерго» в м. Івано-Франківськ, вул. Індустріальна 34/5
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість814 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт внутрішньо-будинкової каналізаційної системи в буд. №29 по вул. Фестивальна в с. Щасливе Бориспільського району, Київської області
Очікувана вартість190 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-006892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи) послуги з благоустрою водовідвідних канав та штучних споруд на них (поточний ремонт) (45332300-6 - Влаштування водостоків)
Оголошено1 трав. 13:23
Прийом пропозицій1 трав. 13:23 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість961 538,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-005685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Обстеження поточного технічного стану ділянки мережі водозниження на території КНТ «ДОКОД» ДОР за адресою: м. Дніпро, вулиця Космічна, 21 та надання проектних рекомендацій щодо виконання аварійного ремонту код ДК 021:2015 45332300-6 Влаштування водостоків».
Очікувана вартість85 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-000779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення ділянки системи водовідведення на будівлі Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою вул. Чорновола, 35 у м. Умань.
Очікувана вартість24 624,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-001745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт каналізаційної вигрібної ями
Очікувана вартість72 861,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з поточного ремонту системи дренажу
Очікувана вартість199 557,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-007602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 45332300-6 - Влаштування водостоків
Ім'я:Годзенко Владислав ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380993836744 ЄДРПОУ:45656012Очікувана вартість76 307,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-006796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аварійного поточного ремонту ливневої каналізації
Очікувана вартість28 544,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт зливної системи Легкоатлетичного манежу Дитячо-юнацької спортивної школи КМР за дресою місто Калуш вул. Івана Франка 6А
Очікувана вартість199 900,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-011624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт фекальної та зливової (дощової) каналізації у підвальному приміщенні за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11 (код за ЄСЗ ДК 021:2015: 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Очікувана вартість75 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-005675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж водостічної системи з облаштуванням карнизною дошкою
Ім'я:Глуханюк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434622486 Факс:+380434622486ЄДРПОУ:01982637Очікувана вартість85 496,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-011599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування водостоків
Очікувана вартість199 644,07 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro