Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45331231-4»
-
ID: UA-2026-07-30-004205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення холодильного обладнання в приміщенні харчоблоку КНП «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість11 666,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення холодильного обладнання
Ім'я:СамусєваЛюдмилаМик ЯценкоВолодимир ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380505891440,380631954490 ЄДРПОУ:02004841Очікувана вартість30 965,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-05-000075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з виготовлення та встановлення холодильного обладнання в існуючому підвальному приміщенні
Оголошено5 квіт. 10:36
Прийом пропозицій11 квіт. 10:41 – 16 квіт. 10:41Очікувана вартість1 225 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-013555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення холодильного обладнання
Очікувана вартість92 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-007059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виготовлення та встановлення холодильних камер з обладнанням та монтажем в існуючому приміщенні
Оголошено13 лют. 12:41
Прийом пропозицій13 лют. 12:41 – 21 лют. 12:34Очікувана вартість1 225 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2023-10-10-002487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення камери холодильної 6,61 м2 Polair КХН-6,61 (моноблок холодильний МВ211SF)
Очікувана вартість19 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-11-002374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщення у підвалі (улаштування холодильної камери для зберігання вакцин)
Ім'я:Корчинський Ігор РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380355231966 Факс:+380355232216ЄДРПОУ:00704729Очікувана вартість47 752,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-07-005213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення холодильного обладнання
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість135 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-14-011682-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодопровідні та санітарно-технічні роботи
Очікувана вартість96 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-09-004934-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж холодильного обладнання
Ім'я:Завалкевич Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977818503 ЄДРПОУ:08563352Очікувана вартість7 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-01-014215-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВодопровідні та санітарно-технічні роботи
Оголошено1 груд. 2021 17:01
Прийом пропозицій7 груд. 2021 09:00 – 10 груд. 2021 09:00Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2021-11-26-005276-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення холодильного обладнання
Ім'я:Коваленко Роман ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380503571285 ЄДРПОУ:05587843Очікувана вартість7 608,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-17-002321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВодопровідні та санітарно-технічні роботи
Оголошено17 лист. 2021 10:12
Прийом пропозицій23 лист. 2021 10:09 – 1 груд. 2021 10:09Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2021-09-13-007073-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:00000000000000000000000000000E-mail: 000000000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Факс:0000000000000ЄДРПОУ:00000000Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-07-23-000877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту холодильного обладнання
Ім'я:Паюніна Анастасія ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380614394110 Факс:+380614394110ЄДРПОУ:20520196Очікувана вартість3 793,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-07-03-000156-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:0000000000E-mail: 0000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Веб сайт:00000000000000000000000ЄДРПОУ:00000000Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-04-20-008407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:000000000000000000000000E-mail: 000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 ЄДРПОУ:00000000Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-02-19-001513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення холодильного обладнання в приміщенні складу зберігання медикаментів по вул. Пілотська,1 в м. Хмельницький
Ім'я:Сурник Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість34 351,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-05-28-003165-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтні роботи з холодильним обладнанням
Ім'я:Олександр Борисович ГлодзьE-mail: [email protected] Телефон: +380680328384,+380638813490 ЄДРПОУ:08564386Очікувана вартість2 355,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-05-28-002657-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення холодильного обладнання
Ім'я:Олександр Борисович ГлодзьE-mail: [email protected] Телефон: +380680328384,+380638813490 ЄДРПОУ:08564386Очікувана вартість1 946,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro