Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45331220-4»

  • ID: UA-2026-08-21-011919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Монтаж кондиціонерів настінного типу NC clima NCI07EHMIw1eu2/NCO07EHMIw1eu2

    Ім'я:
    Мельник Інна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969632741 ЄДРПОУ:
    45504780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:40

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:40 – 10 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 18 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010669-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуга зі встановлення кондиціонера

    Ім'я:
    Тиховська Ганна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963464823 ЄДРПОУ:
    41859935
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    107 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-006907-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з демонтажу та встановленню систем кондиціонування повітря по вул. Соборна, 1 та вул. Добровольського, 31 м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 790,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-006757-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення систем кондиціювання повітря

    Ім'я:
    Світлана Висіч
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987722618 ЄДРПОУ:
    01989450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 944,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення кондиціонерів

    Ім'я:
    Аліна КАШИРА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994780403 Веб сайт:
    https://khrk.dasu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40478572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 992,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу, встановлення та пусконалагодження кондиціонера 18-го типу (включно з вартістю всіх необхідних розхідних матеріалів)

    Ім'я:
    Олександра Данило
    E-mail: [email protected] Телефон: +0502389635 Веб сайт:
    https://t-remeta.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04351280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008054-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу системи кондиціонування з урахуванням витратних матеріалів Виконавця

    Ім'я:
    Суханова Анастасія Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457141130 ЄДРПОУ:
    44151040
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    76 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005752-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

    Ім'я:
    Паршаков Олександр В'ячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678730334 ЄДРПОУ:
    04053364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005141-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення систем кондиціонування повітря

    Ім'я:
    Хараїм Леся Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985459846 ЄДРПОУ:
    40204198
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Демонтаж кондиціонера, монтаж кондиціонера

    Ім'я:
    Сапріна Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 ЄДРПОУ:
    01992376
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Демонтаж та встановлення кондиціонерів в кількості 6 шт.

    Ім'я:
    Віт Інна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677324026 ЄДРПОУ:
    25500212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011732-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж кондиціонерів повітря TCL TAC-007 CYSD/ZG 31, в сімейній амбулаторії №3

    Ім'я:
    Наталія Звєрко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936300504 ЄДРПОУ:
    30083840
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж кондиціонерів в приміщеннях Замовника

    Ім'я:
    Володимир Лєсняков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504713788 Веб сайт:
    http://lik4.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    01998408
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 444,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Послуги зі встановлення кондиціонерів)

    Ім'я:
    Косаківська Ольга Маратівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380962028408 ЄДРПОУ:
    26314533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Встановлення систем кондиціонування, ДК 021:2015:45331221-1 - Встановлення систем кондиціонування повітря в окремих приміщеннях)

    Ім'я:
    Василь Лаврюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380313432351 ЄДРПОУ:
    01992682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 225,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-29-000190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення систем кондиціонування повітря в окремих приміщеннях

    Ім'я:
    Андрій Недільський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352279224 ЄДРПОУ:
    20001705
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008730-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з установлення (монтажу) кондиціонерів (спліт-систем)

    Ім'я:
    Фесун Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:
    +380382675596
    Веб сайт:
    http://www.securitypolice.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40108929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006313-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення систем кондиціонування повітря в асортименті

    Ім'я:
    Михайло Олевський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663240626 Веб сайт:
    http://ndekc.volyn.ua
    ЄДРПОУ:
    25574908
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001452-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з монтажу кондиціонера

    Ім'я:
    Василь Северенчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678805068 ЄДРПОУ:
    32401573
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010570-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги монтажу, техніки кондиціонування повітря

    Ім'я:
    Володимир Неймет
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312739844 Веб сайт:
    https://onokivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04350168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 102 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro