Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45331210-1»

  • ID: UA-2026-09-01-002170-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника

    Ім'я:
    Сергій Литвиненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509394990 ЄДРПОУ:
    26639645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:50

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    221 880,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).

    Ім'я:
    Наталія Лубінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664730762 ЄДРПОУ:
    44277485
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:09

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:09 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    504 871,80 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт системи вентиляції будівлі їдальні (№64 за генеральним планом) по вул. Самарська, м. Кривий Ріг

    Ім'я:
    Юрій Мелюшко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962405074 ЄДРПОУ:
    26622762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 18:17

    Прийом пропозицій
    29 серп. 18:17 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    553 094,23 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-011681-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Влаштування витяжної системи вентиляції ЗДО "Малятко" за адресою: вул. Будівельників, 3, с. Красилівка, Броварського району, Київської області. (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

    Ім'я:
    Ірина Висоцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673183439 ЄДРПОУ:
    43459903
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:18

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:18 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    180 895,58 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-011520-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Влаштування витяжної системи вентиляції харчоблоку ЗДО (ясла - садок) "Сонечко" за адресою: вул. Жовтнева, 13 селище Калинівка, Броварського району, Київської області (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

    Ім'я:
    Ірина Висоцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673183439 ЄДРПОУ:
    43459903
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:09 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    167 682,48 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-011281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Влаштування системи вентиляції в приміщенні найпростішого укриття ОЗО "Калинівський ліцей" Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

    Ім'я:
    Ірина Висоцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673183439 ЄДРПОУ:
    43459903
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:57 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    974 520,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-010952-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Влаштування витяжної системи вентиляції харчоблоку Красилівського ліцею Калинівської селищної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 30, с. Красилівка, Броварського району, Київської області (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

    Ім'я:
    Ірина Висоцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673183439 ЄДРПОУ:
    43459903
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:44

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:44 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    244 441,79 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-004141-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Субпідрядні роботи з монтажу вентиляції для об'єкту: "Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття по вул. ** в м. Шептицький Львівської області"

    Ім'я:
    Ростислав Мевша
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33158337
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:26 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 472 964,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 11 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009147-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи по об’єкту: «Код ДК021:2015: 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем (Улаштування вентилятора в ЗДО "Світлячок" Обухівської міської ради Київської області за адресою: вул. Чаплінського, 24, м. Обухів, Київської обл.)»

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    334 614,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи по об’єкту: «Код ДК021:2015: 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем (Улаштування вентилятора в ЗДО "Зірочка" Обухівської міської ради Київської області за адресою: вул. Каштанова, 5, м. Обухів, Київської обл.)»

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    310 896,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007439-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи по об’єкту: «Код ДК021:2015: 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем (Улаштування вентилятора в ЗДО "Дударик" Обухівської міської ради Київської області за адресою: вул. Хмельницького, 22, м. Обухів, Київської обл.

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    271 105,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капітальний ремонт зі встановлення системи вентиляції в укритті Тартаківського навчально – виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені Петра Саноцького" Сокальської міської ради Львівської області, за адресою: Львівська область, … Шептицький район, с.Тартаків, просп. Шевченка, 2, що за кодом ДК 021:2015:45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи,

    Ім'я:
    Кукоцька Валентина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:
    41829167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    995 446,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004251-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капітальний ремонт зі встановлення системи вентиляції в укритті Забузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради Львівської області, за адресою: Львівська область, Шептицький район, с.Забужжя, вул. І. Франка, 55, що за кодом ДК 021:2015: 45330000-9— Водопровідні та … санітарно-технічні роботи,

    Ім'я:
    Кукоцька Валентина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:
    41829167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    241 201,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з облаштування витяжної системи для пароконвектомата відповідно до коду CPV за ДК 021:2015 - 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем

    Ім'я:
    Людмила ВИНОГРАДОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434521674 ЄДРПОУ:
    26235054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-010824-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Влаштування системи вентиляції та кондиціювання

    Ім'я:
    Сабаш Світлана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:
    +380374131154
    Веб сайт:
    https://novod-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    05398510
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-004001-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення вентиляційних систем

    Ім'я:
    Олеся Петришин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509175916 ЄДРПОУ:
    20550369
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-006042-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення вентиляційних систем

    Ім'я:
    Олеся Петришин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509175916 ЄДРПОУ:
    20550369
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-002290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту системи вентиляції харчоблоку

    Ім'я:
    Процяк Марія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962899367 ЄДРПОУ:
    40237003
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-004128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Улаштування припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла PRANA-200G Standart

    Ім'я:
    Жежера Роман Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678317950 ЄДРПОУ:
    04813361
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 296,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-001550-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з відновлення та модернізації системи витяжної вентиляції у харчоблоці їдальні

    Ім'я:
    Ковальчук Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445471220 Факс:
    +380445471220
    ЄДРПОУ:
    24074049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 45 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro