Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45331200-8»
-
ID: UA-2026-09-01-002170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника
Оголошено1 вер. 10:50
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).
Оголошено31 серп. 15:09
Прийом пропозицій31 серп. 15:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт системи вентиляції будівлі їдальні (№64 за генеральним планом) по вул. Самарська, м. Кривий Ріг
Оголошено29 серп. 18:17
Прийом пропозицій29 серп. 18:17 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонтаж кондиціонерів настінного типу NC clima NCI07EHMIw1eu2/NCO07EHMIw1eu2
Оголошено21 серп. 16:40
Прийом пропозицій21 серп. 16:40 – 10 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-21-011681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування витяжної системи вентиляції ЗДО "Малятко" за адресою: вул. Будівельників, 3, с. Красилівка, Броварського району, Київської області. (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Оголошено21 серп. 16:18
Прийом пропозицій21 серп. 16:18 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування витяжної системи вентиляції харчоблоку ЗДО (ясла - садок) "Сонечко" за адресою: вул. Жовтнева, 13 селище Калинівка, Броварського району, Київської області (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Оголошено21 серп. 16:09
Прийом пропозицій21 серп. 16:09 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування системи вентиляції в приміщенні найпростішого укриття ОЗО "Калинівський ліцей" Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Оголошено21 серп. 15:57
Прийом пропозицій21 серп. 15:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-010952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування витяжної системи вентиляції харчоблоку Красилівського ліцею Калинівської селищної ради за адресою: вул. Лесі Українки, 30, с. Красилівка, Броварського району, Київської області (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
Оголошено21 серп. 15:44
Прийом пропозицій21 серп. 15:44 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-004141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСубпідрядні роботи з монтажу вентиляції для об'єкту: "Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття по вул. ** в м. Шептицький Львівської області"
Оголошено21 серп. 11:26
Прийом пропозицій21 серп. 11:26 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга зі встановлення кондиціонера
Очікувана вартість107 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу та встановленню систем кондиціонування повітря по вул. Соборна, 1 та вул. Добровольського, 31 м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість25 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення систем кондиціювання повітря
Очікувана вартість19 944,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення кондиціонерів
Очікувана вартість79 992,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу, встановлення та пусконалагодження кондиціонера 18-го типу (включно з вартістю всіх необхідних розхідних матеріалів)
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по об’єкту: «Код ДК021:2015: 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем (Улаштування вентилятора в ЗДО "Світлячок" Обухівської міської ради Київської області за адресою: вул. Чаплінського, 24, м. Обухів, Київської обл.)»
Очікувана вартість334 614,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по об’єкту: «Код ДК021:2015: 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем (Улаштування вентилятора в ЗДО "Зірочка" Обухівської міської ради Київської області за адресою: вул. Каштанова, 5, м. Обухів, Київської обл.)»
Очікувана вартість310 896,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу системи кондиціонування з урахуванням витратних матеріалів Виконавця
Ім'я:Суханова Анастасія ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457141130 ЄДРПОУ:44151040Очікувана вартість76 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по об’єкту: «Код ДК021:2015: 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем (Улаштування вентилятора в ЗДО "Дударик" Обухівської міської ради Київської області за адресою: вул. Хмельницького, 22, м. Обухів, Київської обл.
Очікувана вартість271 105,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Ім'я:Паршаков Олександр В'ячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380678730334 ЄДРПОУ:04053364Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення систем кондиціонування повітря
Очікувана вартість27 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro