Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45331110-0»
-
ID: UA-2026-08-31-003676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та пусконалагодження твердопаливних котлів на місці їх безпосередньої експлуатації
Ім'я:Станіслав НоваковськийE-mail: [email protected] Телефон: +0671040783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108866Оголошено31 серп. 11:54
Прийом пропозицій31 серп. 11:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу, монтажу, гідравлічного випробування та пусконалагоджувальних робіт твердопаливного котла в будівлі К33СО «Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради» за адресою: Волинська обл., Луцький р -н, с. Ратнів, вул. Шкільна, 2
Очікувана вартість91 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу старої та монтажу нової системи опалення з встановленням котла
Ім'я:Дахновська Вікторія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380660469991 ЄДРПОУ:36892614Очікувана вартість74 132,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу старої та монтажу нової системи опалення з встановленням котла
Ім'я:Дахновська Вікторія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380660469991 ЄДРПОУ:36892614Очікувана вартість74 132,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт котельні (Заміна твердопаливного котла) у КЗЗСО «Навізький ліцей» по вул Молодіжна,47 с. Навіз Луцького району Волинської області
Очікувана вартість687 158,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із встановлення газових котлів
Очікувана вартість30 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту котлів Колві Термона КТН-100 (в кількості двох одиниць) в Мигіївському ліцеї Мигіївської сільскої ради (Черга ІІ), (поточний ремонт по встановленню газових котлів).
Очікувана вартість71 896,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Паркова, 34-Б
Очікувана вартість102 687,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Паркова, 34-А
Очікувана вартість110 667,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, 1-Б
Очікувана вартість129 312,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, 1-А
Очікувана вартість129 312,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Кооперативна, 1
Очікувана вартість102 687,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт системи опалення з заміною твердопаливного котла Синівського ліцею Гощанської селищної ради Рівненської області
Оголошено19 серп. 15:11
Прийом пропозицій19 серп. 15:11 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-003099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з заміни газового котла в приміщенні районної ветеринарної лікарні за адресою: Волинська область, Володимирський район, селище Іваничі, вул. Перемоги, буд. 61
Ім'я:Подмоклий Микола АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380332280696 Факс:+380332280691Веб сайт: ЄДРПОУ:40317441Очікувана вартість29 198,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по встановленню котла
Очікувана вартість159 951,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 45331110-0 — Встановлення котлів (послуги з монтажу твердопаливного котла)
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт. «Монтаж твердопаливного котла ТМ УКРТЕРМО 600 кВт, серія WP-16W у котельні Вільшанського ліцеюза адресою: вул. Київський шлях,14, с. Вільшана, Роменського району, Сумської області»
Очікувана вартість103 988,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-007545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по встановленню обладнання необхідного для ефективної та безпечної роботи систем опалення
Очікувана вартість99 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна твердопаливного котла в Ільцівському закладі дошкільної освіти (дитячий садок)"Квітка Карпат" Верховинської селищної ради
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-001070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення котла та заміни запірного пристрою в дитячому садочку "Сонечко", що розташований в Нові Санжари
Очікувана вартість3 285,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro