Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45331100-7»
-
ID: UA-2026-08-31-003676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та пусконалагодження твердопаливних котлів на місці їх безпосередньої експлуатації
Ім'я:Станіслав НоваковськийE-mail: [email protected] Телефон: +0671040783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108866Оголошено31 серп. 11:54
Прийом пропозицій31 серп. 11:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу, монтажу, гідравлічного випробування та пусконалагоджувальних робіт твердопаливного котла в будівлі К33СО «Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради» за адресою: Волинська обл., Луцький р -н, с. Ратнів, вул. Шкільна, 2
Очікувана вартість91 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу старої та монтажу нової системи опалення з встановленням котла
Ім'я:Дахновська Вікторія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380660469991 ЄДРПОУ:36892614Очікувана вартість74 132,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу старої та монтажу нової системи опалення з встановленням котла
Ім'я:Дахновська Вікторія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380660469991 ЄДРПОУ:36892614Очікувана вартість74 132,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт котельні (Заміна твердопаливного котла) у КЗЗСО «Навізький ліцей» по вул Молодіжна,47 с. Навіз Луцького району Волинської області
Очікувана вартість687 158,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із встановлення газових котлів
Очікувана вартість30 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту котлів Колві Термона КТН-100 (в кількості двох одиниць) в Мигіївському ліцеї Мигіївської сільскої ради (Черга ІІ), (поточний ремонт по встановленню газових котлів).
Очікувана вартість71 896,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Паркова, 34-Б
Очікувана вартість102 687,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Паркова, 34-А
Очікувана вартість110 667,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, 1-Б
Очікувана вартість129 312,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, 1-А
Очікувана вартість129 312,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту із встановленням (монтажем) електричного котла в приміщенні котельні за адресою: Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Кооперативна, 1
Очікувана вартість102 687,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт системи опалення з заміною твердопаливного котла Синівського ліцею Гощанської селищної ради Рівненської області
Оголошено19 серп. 15:11
Прийом пропозицій19 серп. 15:11 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-003099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з заміни газового котла в приміщенні районної ветеринарної лікарні за адресою: Волинська область, Володимирський район, селище Іваничі, вул. Перемоги, буд. 61
Ім'я:Подмоклий Микола АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380332280696 Факс:+380332280691Веб сайт: ЄДРПОУ:40317441Очікувана вартість29 198,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт системи опалення із заміною котла в ЗДО "Сонечко" с. Залізнячка Єрківської селищної ради, Звенигородського району, Черкаської області
Очікувана вартість342 665,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45331100-7 Встановлення систем центрального опалення
Ім'я:Валентина СвіколкінаE-mail: [email protected] Телефон: +380994874274 Веб сайт: ЄДРПОУ:26304973Очікувана вартість23 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування системи централізованого теплопостачання багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 116 (Нове будівництво) Коригування
Оголошено31 лип. 17:00
Прийом пропозицій31 лип. 17:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 045 968,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по встановленню котла
Очікувана вартість159 951,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 45331110-0 — Встановлення котлів (послуги з монтажу твердопаливного котла)
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт. «Монтаж твердопаливного котла ТМ УКРТЕРМО 600 кВт, серія WP-16W у котельні Вільшанського ліцеюза адресою: вул. Київський шлях,14, с. Вільшана, Роменського району, Сумської області»
Очікувана вартість103 988,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro